Odkurzacz domowy Karcher WD 4 V-20/5/22

Dodaj opinię

Kod:  371197698

Odkurzacz domowy Karcher WD 4 V-20/5/22

Dodaj opinię

Kod:  371197698

581,85

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące oficjalnej gwarancji od producenta 

Opis

Ten energooszczędny odkurzacz domowy charakteryzuje się bardzo dużą mocą ssania przy niskim zużyciu energii (tylko 1000 W). Dzięki idealnie dopasowanemu wężowi ssącemu i ssawce podłogowej gwarantuje wysoką skuteczność czyszczenia przy zbieraniu wszelkiego rodzaju i wielkości zanieczyszczeń. Jednocześnie zmiana operacji czyszczenia na mokro i na sucho nie wymaga wymiany filtra.

Odkurzacz WD 4 V-20/5/22 jest wyposażony w 20-litrowy odporny na uderzenia plastikowy pojemnik, 5-metrowy kabel, 2,2-metrowy wąż ssący, płaski filtr falisty i worek filtrujący z włókniny. Opatentowane rozwiązanie pozwala łatwo i szybko wyjąć filtr bez kontaktu z brudem.

Dzięki odłączanej konstrukcji uchwyty dysz można podłączyć bezpośrednio do węża ssącego, który jest kompaktowo przymocowany do korpusu urządzenia do przechowywania. Różne drobne przedmioty można również umieścić na górnym panelu odkurzacza. W celu szybkiego i łatwego mocowania rur przedłużających i ssawki podłogowej w zderzaku odkurzacza znajdują się uchwyty. Inne zalety to blokady Pull & Push ułatwiające mocowanie i zdejmowanie pojemnika oraz ergonomiczny uchwyt do przenoszenia.

Unikalna opatentowana technologia wymiennych filtrów
Szybkie i łatwe wyjmowanie kasety z filtrem — brak brudu i kurzu w dotyku. Możliwość czyszczenia na sucho i na mokro bez wymiany filtra.

Przechowywanie węża ssącego na urządzeniu
Praktyczne i bezpieczne przechowywanie węża ssącego w górnej części korpusu maszyny. Łatwość mocowania, wygodna zarówno dla osób praworęcznych, jak i leworęcznych.

Wygodne i praktyczne przechowywanie kabli i akcesoriów
Wygodne i kompaktowe przechowywanie akcesoriów oraz ich stała obecność pod ręką. Bezpieczne przechowywanie kabla przyłączeniowego na wbudowanym haku.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Kiepsko
  • Słabo
  • Dobrze
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.