Odkurzacz domowy Karcher WD 5 V-25/5/22

Dodaj opinię

Kod:  371197701

Odkurzacz domowy Karcher WD 5 V-25/5/22

Dodaj opinię

Kod:  371197701

679,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące oficjalnej gwarancji od producenta 

Opis

Wydajne i energooszczędne rozwiązanie do sprzątania w domu i wokół niego: zużywając zaledwie 1100 watów energii elektrycznej, odkurzacz uniwersalny WD 5 V-25/5/22 imponuje doskonałymi wynikami w zbieraniu wszelkich zanieczyszczeń - dużych i małych, suchych i mokry.

Ta maszyna jest wyposażona w wytrzymały plastikowy pojemnik o pojemności 25 litrów, kabel o długości 5 m, wąż ssący o długości 2,2 m z odłączanym uchwytem antystatycznym, przełączaną ssawkę podłogową, płaski filtr harmonijkowy i worek filtrujący z włókniny.

Płaski filtr fałdowany umożliwia naprzemienne czyszczenie na mokro i na sucho bez czasochłonnej wymiany filtra, a dzięki opatentowanej konstrukcji zespołu filtra można go wyjąć w ciągu kilku sekund i bez kontaktu z brudem. System czyszczenia filtra, uruchamiany za dotknięciem przycisku, zapewnia szybkie przywrócenie pełnej mocy ssania.

Dzięki odłączanej konstrukcji uchwyty dysz można podłączyć bezpośrednio do węża ssącego, który można przechowywać kompaktowo i bezpiecznie na górze maszyny. W celu szybkiego i łatwego mocowania rur przedłużających i ssawki podłogowej w zderzaku odkurzacza znajdują się uchwyty.

Skuteczne czyszczenie filtra
Po wciśnięciu przycisku silny, pulsacyjny strumień powietrza wydmuchuje kurz z filtra do pojemnika. Szybkie przywrócenie doskonałej siły ssania

Unikalna, opatentowana technologia wyjmowanego filtra
Szybkie i łatwe wyjmowanie kasety filtra — brak brudu i kurzu. Możliwość czyszczenia na sucho i na mokro bez wymiany filtra.

Przechowywanie węża ssącego na korpusie urządzenia
Oszczędzające miejsce zawieszenie węża ssącego w górnej części urządzenia. Łatwość mocowania, wygodna zarówno dla osób praworęcznych, jak i leworęcznych.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Kiepsko
  • Słabo
  • Dobrze
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.