Zewnętrzna kamera IP Xiaomi IMILAB EC3 Outdoor Security Camera (CMSXJ25A) K (6971085310138) (PL)

Dodaj opinie

Kod:  371198001

Oświetlenie podczerwone
Rozdzielczość nagrywania filmów

Zewnętrzna kamera IP Xiaomi IMILAB EC3 Outdoor Security Camera (CMSXJ25A) K (6971085310138) (PL)

Dodaj opinie

Kod:  371198001

304,00

276,00

Chwilowo niedostępny

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 259,00

Gwarancja. 12 miesięcy 

Opis

Staranne sterowanie
Inteligentna kamera IMILAB EC3 Zewnętrzna kamera do monitoringu CMSXJ25A zapewnia wysokiej jakości nadzór odpowiedniego miejsca, niezależnie od tego, czy jest to biuro, dom czy produkcja. Model doskonale nadaje się do nadzoru zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Co więcej, jest w stanie wykonywać wysokiej jakości zdjęcia w dzień iw nocy, co czyni aparat nie do pobicia.

Obrót o 270°
Aparat ma szerokie pole widzenia, dzięki czemu żaden szczegół nie umknie obiektywowi. W takim przypadku aparat można obrócić w żądanym kierunku za pomocą wygodnej aplikacji mobilnej. O równy i płynny obraz zadba specjalny system antywibracyjny.

Niezawodna ochrona przed zewnętrznymi czynnikami drażniącymi
IMILAB EC3 Outdoor Security Camera CMSXJ25A otrzymała wytrzymałą plastikową obudowę o stopniu ochrony IP66. Kamera nie boi się wody i kurzu, dzięki czemu działa poprawnie nawet podczas ulewnego deszczu czy śniegu. Idealny do użytku przez cały rok.

Niezawodna ochrona przed penetracją
Po wykryciu osoby kamera emituje głośny sygnał dźwiękowy, automatycznie nagrywa 10-sekundowy film i powiadamia właściciela o penetracji. Dzięki specjalnym algorytmom system dokładnie określa osobę i nie reaguje na zwierzęta, ptaki, owady. Funkcję można włączać i wyłączać według uznania. Jednak rozdzielczość 1920x1080 zapewni dobrą szczegółowość i naturalne kolory.

Wybór obszaru ostrości
Twórcy wyposażyli kamerę w obsługę wyznaczonych obszarów w polu widzenia. Kamera automatycznie powiadomi Cię, jeśli wykryje ruch w określonym obszarze. Na tej samej zasadzie możesz wyłączyć detekcję ruchu w określonych obszarach, aby kamera nie męczyła Cię niepotrzebnymi powiadomieniami.

Silny sygnał
Zewnętrzna kamera monitoringu IMILAB EC3 CMSXJ25A jest wyposażona w podwójną antenę, która zapewnia stabilny sygnał nawet przez grube ściany. Jednocześnie model działa dobrze zarówno z połączenia przewodowego, jak i bezprzewodowego połączenia Wi-Fi.

Specyfikacja

Oświetlenie podczerwone
Rozdzielczość aparatu
Interfejsy
  • Wi-Fi
Rozdzielczość nagrywania filmów
Kolor
  • Biały
Format wideo
  • H.264
Strzelanie nocne
  • Jeść
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

  • Kiepsko
  • Taki sobie
  • Dobrze
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze

Dodaj zdjęcia

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 obrazów w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, musisz zalogować się na swoje konto osobiste

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do kasowania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt są oznaczone specjalnym znakiem. Szczegóły w regulaminie dodawania opinii i pytań.