Odkurzacz domowy Karcher NT 22/1 Ap L

Dodaj opinię

Kod:  373658085

Odkurzacz domowy Karcher NT 22/1 Ap L

Dodaj opinię

Kod:  373658085

824,00

781,00

Dostępny

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką 781,00

Gwarancja. 24 miesiące oficjalnej gwarancji od producenta 

Opis

Odkurzacz do zbierania śmieci suchych i mokrych NT 22/1 Ap L jest bardzo lekki, łatwy w transporcie i przechowywaniu. Model zachwyca możliwościami przy rozwiązywaniu zadań związanych zarówno z zanieczyszczeniem światłem, jak i dużą ilością śmieci w warsztacie, serwisie samochodowym czy sklepie.

Otwór przyłączeniowy węża ssącego znajduje się bezpośrednio na głowicy turbiny urządzenia, co zapewnia maksymalną łatwość utylizacji zebranych śmieci. Dzięki półautomatycznemu systemowi czyszczenia filtra i odpornemu na wilgoć poliestrowemu jedwabnemu filtrowi kasetowemu PES z łatwością poradzi sobie z kurzem, drobnymi zanieczyszczeniami i cieczami bez większego wysiłku. Wszystkie wymienione cechy czynią ten model idealnym pomocnikiem przy pracach instalacyjnych, budowlanych i wykończeniowych.

Zalety Karchera NT 22/1 Ap L :

 • Lekki i kompaktowy - łatwy i wygodny do przenoszenia i przechowywania;
 • Półautomatyczny system czyszczenia filtra - półautomatyczny system czyszczenia filtra ApClean zapewnia stałą wysoką moc ssania;
 • Odporny na wilgoć filtr kasetowy wykonany z jedwabiu poliestrowego PES - istnieje możliwość naprzemiennego zbierania śmieci mokrych i suchych bez wymiany i suszenia filtrów.

Dodatkowe materiały

 • Instrukcja użytkownika

  PDF 8.9 Mb

  Pobierz

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Kiepsko
 • Słabo
 • Dobrze
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.