Odkurzacz akumulatorowy Deerma VC01 MAX

Dodaj opinię Kod:  375797616

Odkurzacz akumulatorowy Deerma VC01 MAX

Dodaj opinię Kod:  375797616

Chwilowo niedostępny

416,00

3

Gwarancja. 12 miesięcy 

Opis

Odkurzacz bezprzewodowy Deerma VC01 MAX wyposażony jest w bezszczotkowy silnik cyfrowy nowej generacji, który zwiększa moc ssania do 100 W. Odkurzacz posiada konstrukcję bezpośredniego kanału powietrznego, co zwiększa efekt ssania oraz pomaga szybko i dokładnie usunąć brud. Dodatkowo unowocześniony filtr HEPA11 o składanej konstrukcji zwiększa powierzchnię filtrowania, co zapobiega przedostawaniu się cząstek kurzu o wielkości do 0,3 mikrona.

Odkurzacz Deerma VC01 MAX posiada końcówkę ssącą, która zapewnia możliwość sprzątania w każdym zakątku, na różnych powierzchniach od podłogi, sofy, samochodu, aż po szczeliny. Pojemność baterii 2500 mAh zapewnia długotrwałą pracę aż do 45 minut, a ładowanie zajmuje jedynie 3 godziny.

Specyfikacja

Rodzaj sprzątania
Objętość pojemnika na kurz, l
Poziom hałasu, dB
  • 78
Dodatkowe nasadki
Filtr wylotowy
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.