Żel do WC Domestos Professional Citrus Fresh WC XXL 5 l (7615400813759)

Dodaj opinię Kod:  375145365

Żel do WC Domestos Professional Citrus Fresh WC XXL 5 l (7615400813759)

Dodaj opinię Kod:  375145365

Dostępny

41,62

9

Opis

Domestos Professional Citrus Fresh WC XXL to skoncentrowany płyn do mycia i dezynfekcji muszli klozetowych, umywalek oraz wszelkich innych urządzeń sanitarnych, a także podłóg i płytek. Jego profesjonalna formuła skutecznie zabija do 99,99% wirusów (w tym koronawirusów) i 99,999% bakterii, zapewniając jednocześnie długotrwałą ochronę czyszczonych powierzchni (w tym kamienia). Żel jest odporny na wielokrotne spłukiwanie i długo utrzymuje się na pionowych ściankach czyszczonych elementów. Może być również stosowany do wybielania białych tkanin.

Polecany do użytku profesjonalnego w szpitalach i innych obiektach wymagających wyjątkowej czystości. Nie stosować na powierzchniach ocynkowanych lub błyszczących metalach, takich jak chrom/złoto, meble, dywany, wełna, jedwab, kolorowe tkaniny, tworzywa sztuczne, skóra i tkaniny ze specjalnymi wykończeniami (np. ognioodpornymi).

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.