AKCJA

Solarna pompa wodna (3425)

Dodaj opinię Kod:  379303134

Solarna pompa wodna (3425)

Dodaj opinię Kod:  379303134

Dostępny

65,23

Opis

Zestaw naukowy z pompą wodną zasilaną energią słoneczną 4M umożliwia złożenie działającej pompy wodnej z poruszającą się ludzką postacią. Urządzenie przetwarza energię słoneczną lub akumulatory na energię do pompowania wody.

Sprzęt:

skrzynia biegów, moduł akumulatora, głowica cylindra, złącze tłoka, podstawa pompy, rama główna, zawias panelu słonecznego, tłok, podstawa cylindra, środkowy cylinder, złącze lufy, kołki, małe koło zębate, ramiona figurek, nogi figurek, złącze figurek, obudowa i głowica figury , duży przegub zębaty, podstawa panelu słonecznego, panel słoneczny, pokrywa baterii, pokrywa silnika, twarz figury, silnik, przewody panelu słonecznego, osłony zacisków, małe śruby. Wymagane są również (brak w zestawie): mały śrubokręt krzyżakowy i jedna bateria AAA 1,5 V.

Jak to działa

Światło słoneczne jest formą energii. Kiedy promienie padają na element panelu słonecznego, przekształca on część fotonów (cząstek światła) w energię elektryczną.

Prąd elektryczny przepływa z ogniw do silnika, powodując jego obrót. Przełączenie na zasilanie bateryjne umożliwia przepływ prądu z akumulatora do silnika. Zadaniem kół zębatych wewnątrz skrzyni biegów jest zmniejszenie prędkości obrotowej silnika i zwiększenie mocy potrzebnej do pompowania wody.

Zestaw do badań naukowych z serii Green Science jest odpowiedni dla dzieci od 5 roku życia do nauki w domu, w ośrodkach rozwojowych, szkołach, w tym metodyki edukacyjnej STEAM (praktyczne podejście do rozwoju nauk).

Zestaw rozwojowy wprowadzi Cię w podstawy fizyki, energii słonecznej. Pomoże rozwinąć spostrzegawczość, pomysłowość, wyobraźnię, myślenie, kreatywność, wiarę we własne możliwości. Być może jest to taki zestaw do rozwoju, który zainteresuje dziecko dalszym studiowaniem nauk ścisłych.

Specyfikacja

Kraj rejestracji marki
  • Chiny
Kraj producenta
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.