Zestaw do hodowli kryształów 4M (4M-3917)

Dodaj opinię Kod:  379303320

Zestaw do hodowli kryształów 4M (4M-3917)

Dodaj opinię Kod:  379303320

56,57

Dostępny

Opis

Przeprowadź serię eksperymentów chemicznych, aby wyhodować kryształy o niesamowitej urodzie: akwamaryn, świetlisty księżyc, kryształowe drzewo. Dowiedz się, jak kryształy tworzą się z roztworów. Stwórz kolekcję i pokaż ją znajomym! Dziecko będzie mogło poznać ciekawe zjawisko natury w praktyce, a nie w teorii. Dowie się, czym różni się kryształ pełzający od akwamarynu, jakie są cechy tworzenia kryształu świecącego i białego drzewiastego oraz wiele więcej z dziedziny chemii nieorganicznej.

Zawartość: woreczek na kryształy fosforanu amonu, opakowanie niebieskiego barwnika, kwadratowy pojemnik z pokrywką, sześciokątny pojemnik z pokrywką, płytki sześciokątny pojemnik, świecący kryształowy stojak, miska do mieszania, łyżka, papierowe szablony do śnieżnobiałego kryształowego drewna.

Specyfikacja

Waga
  • 200 gr
Kraj rejestracji marki
  • Chiny
Kraj producenta
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.