Zestaw świecących naklejek 4M Planety i 100 gwiazdek (4M-5631)

Dodaj opinię Kod:  379303365

Zestaw świecących naklejek 4M Planety i 100 gwiazdek (4M-5631)

Dodaj opinię Kod:  379303365

51,81

Dostępny

Opis

Udekoruj sufit i ściany swojej sypialni świecącymi w ciemności naklejkami z zestawu 4M! W zestawie znajdziesz papierowe planety i gwiazdki: małe, średnie i duże. Świetna okazja do studiowania astronomii!
Pomyśl o miejscach na naklejki w swoim pokoju. Nie umieszczaj dużo w pobliżu łóżka, ponieważ duża liczba świecących elementów może zakłócać sen. Zdejmij folię ochronną z tyłu naklejek i mocno dociśnij gwiazdki do suchej i równej powierzchni. Dbanie o ciała niebieskie jest bardzo proste: od czasu do czasu wycieraj je z kurzu.
Twoje domowe niebo będzie świecić w ciemności: w tym celu włącz lampę w pokoju na kilka minut. Materiał naklejek zawiera specjalne cząsteczki, które pochłaniają i gromadzą światło. Gwiazdy „naładują się” i zachwycą Cię tajemniczym blaskiem.
Zestaw gier z serii Świecące w ciemności zainteresuje dzieci w wieku przedszkolnym od 3 roku życia. Gry z naklejkami pomogą rozwinąć wyobraźnię, fantazję i poprawić samopoczucie emocjonalne.
Zawartość:
Świecące naklejki gwiazdki – 100 szt.
Planety papierowe - 8 szt.

Specyfikacja

Zawartość zestawu
  • Naklejki - 100 szt
Waga
  • 200 g
Kolor
  • Biały
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.