Spodnie dresowe GAP 500382-00 L Charcoal Grey (1200042857481)

Dodaj opinię

Kod:  381649296

Kraj rejestracji marki
  • USA

Spodnie dresowe GAP 500382-00 L Charcoal Grey (1200042857481)

Dodaj opinię

Kod:  381649296

Rozmiar producenta: L

189,00

159,00

Chwilowo niedostępny

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką 189,00

Gwarancja. Wymiana/zwrot towaru w ciągu 60 dni od dnia otrzymania zamówienia 

Opis

Cechy modelu:
  • Wygodne męskie spodnie dresowe.
  • Wąskie logo GAP .
  • Praktyczne boczne kieszenie.
  • Wąskie nogawki wykończone są gumką.
  • Wykonane w 9% z poliestru pochodzącego z recyklingu.

Gap to amerykańska firma, największy detalista odzieżowy w Stanach Zjednoczonych i właściciel drugiej co do wielkości sieci sklepów odzieżowych na świecie.

Gap – tworzona odpowiedzialnie dla każdego pokolenia. Celem firmy jest tworzenie trwałych zmian, wzbogacanie społeczności i bycie lepszym dla tego i następnych pokoleń.

Firma wierzy, że Gap to siła dobra, dlatego opracowujemy produkty z najlepszych materiałów i dążymy do tego, aby pozytywnie wpływać na ludzi i naszą planetę.
Zrównoważony rozwój to podróż. Od wody po pranie, od włókien po fabrykę, ostatecznym celem jest produkcja ubrań, w których żyjesz, ale rób to odpowiedzialnie, z szacunkiem dla planety, którą wszyscy dzielimy.

Marka Gap została założona w 1969 roku z prostego pomysłu: aby ułatwić znalezienie odpowiedniej pary dżinsów, jednocześnie starając się robić więcej. W ciągu ponad 50 lat firma rozrosła się do siedmiu marek, a początkowa chęć robienia więcej przekształciła się w globalną ambicję, by bronić równości, integracji i zrównoważonego rozwoju.

Katalog GAP zawiera najszerszą gamę produktów (odzieży i akcesoriów) dla kobiet, mężczyzn, nastolatków, dzieci i niemowląt. Wymienianie całego asortymentu nie ma sensu, ponieważ jest on stale aktualizowany i dostosowywany. Tutaj z pewnością znajdziesz dla siebie podstawowe elementy garderoby, które łączą się ze sobą w ogromnej liczbie opcji i pozwalają tworzyć odpowiednie obrazy na każdą okazję.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Ogólne wrażenie

  • Czy polecasz ten produkt?

  • Dopasowanie zdjęć

  • Zgodność z tabelą rozmiarów

Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.