Odkurzacz domowy Karcher T 11/1 Classic Hepa

Dodaj opinię

Kod:  382472886

Odkurzacz domowy Karcher T 11/1 Classic Hepa

Dodaj opinię

Kod:  382472886

745,38

Dostępny

Gwarancja. 12 miesięcy oficjalnej gwarancji od producenta 

Opis

Dzięki filtrowi 99,995% HEPA-14 odkurzacz do pracy na sucho T 11/1 Classic HEPA spełnia normy bezpieczeństwa dla obszarów wrażliwych na higienę, takich jak gabinety lekarskie czy szpitale.

Filtr zatrzymuje nawet najmniejsze cząstki, takie jak wirusy, aerozole i zarazki o wielkości zaledwie kilku mikrometrów i jest certyfikowany zgodnie z normą testową DIN EN 1822: 2019. Solidny, niezawodny, wyjątkowo ekonomiczny odkurzacz wytwarza podciśnienie (podciśnienie) o wartości 235 mbar / 3,5 kPa przy poborze mocy zaledwie 850 W, a tym samym gwarantuje doskonałe wyniki ssania przy bardzo niskim poziomie hałasu roboczego wynoszącym zaledwie 61 dB(A). Oznacza to, że można z niego korzystać o każdej porze dnia, także w miejscach o podwyższonych wymaganiach co do poziomu hałasu.

Przy pojemności 11 litrów waga odkurzacza to zaledwie 4,2 kg. Posiada praktyczny uchwyt do przenoszenia oraz ergonomiczny kształt odporny na przewrócenie. T 11/1 Classic HEPA jest bardzo kompaktowy, łatwy do przenoszenia i zapewnia długie godziny pracy bez zmęczenia. Akcesoria, takie jak rury ssące i ssawka podłogowa, można wygodnie umieścić na odkurzaczu. W zestawie worek filtrujący z włókniny.

Ultrawydajny filtr HEPA 14
Zapewnia najwyższe standardy bezpieczeństwa w obszarach wrażliwych na higienę. Wysoki stopień filtracji i separacji 99,995% zatrzymuje najmniejsze cząstki. Certyfikowany zgodnie z normą testową DIN EN 1822:2019.

Lekka waga
Możliwość łatwego wnoszenia po schodach (również jedną ręką). Mniejsza waga przy tej samej objętości pojemnika w porównaniu z modelami konkurencji. Przeznaczony do długich okresów pracy bez zmęczenia.

Bardzo niski poziom hałasu - tylko 61 dB(A)
Idealny do pracy w miejscach o specjalnych wymaganiach dotyczących poziomu hałasu oraz w nocy. Niski poziom hałasu podczas pracy chroni użytkownika.

Specyfikacja

Pobór mocy, kW
  • 0.85
Kolor
  • Szary
Właściwości
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Kiepsko
  • Słabo
  • Dobrze
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.