Skaner kodów kreskowych Zebra LI2208 (LI2208-SR7U2100SGW)

Dodaj opinię

Kod:  382472907

Skaner kodów kreskowych Symbol LI2208 to nowy model w linii 2208, analog najpopularniejszego skanera LS2208, który odziedziczył wszystko, co najlepsze po swoim poprzedniku. Ale jego cechą jest technologia skanowania obrazu. Liniowe skanery obrazu mają możliwość odczytu kodów kreskowych z ekranów telefonów komórkowych, PDA, laptopów, tabletów i innych nośników elektronicznych.

Skaner kodów kreskowych Zebra LI2208 (LI2208-SR7U2100SGW)

Dodaj opinię

Kod:  382472907

331,93

Chwilowo niedostępny

Gwarancja. 12 miesięcy 

Opis

Nowa generacja skanerów liniowych .
Zrób kolejny krok w ewolucji liniowego skanowania kodów kreskowych i zwiększ produktywność swojej firmy dzięki skanerowi Motorola LI2208. To urządzenie może odczytać prawie każdy liniowy kod kreskowy, w tym konwencjonalne kody kreskowe na etykietach papierowych oraz kody kreskowe o dużej gęstości, często używane do produktów specjalnych i do produkcji komponentów elektronicznych.

Zwiększyć wydajność.
Skaner LI2208 z powodzeniem łączy wydajność i design, aby skutecznie spełniać potrzeby Twojej firmy i Twoich klientów. Pracownicy mogą odczytać więcej rodzajów kodów kreskowych z większej liczby rodzajów powierzchni, co zwiększa produktywność punktu sprzedaży, magazynu, linii produkcyjnej przedsiębiorstwa, recepcji na imprezie czy hotelu itp.

Przeznaczony do codziennego ciągłego użytkowania.
Opatentowana pojedyncza płytka elektroniczna poprawia niezawodność urządzenia, eliminując złącza i kable taśmowe, które są najczęstszym źródłem problemów. Możesz upuścić urządzenie i używać go w zakurzonym i wilgotnym otoczeniu, nie martwiąc się o awarie.

Funkcje skanera Motorola LI2208:

  • Doskonała wydajność skanowania linii
  • Posiada zwiększoną szybkość skanowania oraz szeroki zakres odczytu danych
  • Odczytuje prawie każdą powierzchnię liniową

Specyfikacja

Interfejsy połączeń
System odczytu
Rodzaj połączenia
  • Przewodowy
Dekodowalne kody kreskowe
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Kiepsko
  • Słabo
  • Dobrze
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.