Alternator Daewoo GDA7500DPE-3

Dodaj opinię

Kod:  385528149

Moc znamionowa
Typ alternatora
Maksymalna moc
  • 6.5 kW

Alternator Daewoo GDA7500DPE-3

Dodaj opinię

Kod:  385528149

5 799,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące oficjalnej gwarancji od producenta 

Opis

Generator benzynowy Daewoo GDA 7500DPE-3 z technologią Dual Power wyróżnia się spośród wielu trójfazowych minielektrowni, które są w stanie zapewnić nie więcej niż 30% mocy dla odbiorców jednofazowych. Dzięki nowej konstrukcji alternatora urządzenie pozwala na wytwarzanie równie dużej mocy w dwóch trybach — 380 V i 220 V. Na panelu sterowania znajduje się selektor, za pomocą którego w łatwy sposób można zmienić tryb pracy agregatu prądotwórczego .

Alternator wykonany w 100% z miedzi zapewnia stabilne wytwarzanie prądu, wysoką wydajność i dobre przenoszenie ciepła. Jest to konieczne do długotrwałej, ciągłej pracy. Alternator tego typu umożliwia także podłączenie spawarek inwertorowych do agregatów prądotwórczych.

Duży zbiornik paliwa wraz z systemem wskaźnika poziomu paliwa wydłuża czas pracy agregatu bez dodatkowego tankowania o 20%. Cechą i zaletą zbiornika paliwa zamontowanego w tym modelu jest specjalna matowa powłoka, która jest wysoce odporna na korozję i działanie środków chemicznych.

Urządzenie wyposażone jest w elektroniczny moduł automatycznej kontroli napięcia, który gwarantuje dostarczanie prądu wysokiej jakości.

Elektrownia posiada złącze umożliwiające podłączenie układu automatyki w przypadku zaniku zasilania.

W tym modelu udoskonalono także system filtracji powietrza. Chroni silnik przed przegrzaniem oraz wnikaniem kurzu i brudu.

Specjaliści Daewoow tej mini elektrowni zastosowano powiększony tłumik i układ tłumienia drgań. Zapewnia to niski poziom hałasu, a co za tym idzie komfortową obsługę instalacji.

Istnieje możliwość zamontowania zestawu transportowego (pneumatyczne koła i dodatkowe uchwyty) umożliwiającego łatwe i wygodne przemieszczanie agregatu. Taki zestaw można dokupić osobno.

Specyfikacja

Moc znamionowa
Rodzaj paliwa
Typ alternatora
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Kiepsko
  • Słabo
  • Dobrze
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.

* Specyfikacje produktów i wyposażenie mogą ulec zmianie przez producenta bez powiadomienia.