Woda toaletowa męska Calvin Klein CK In2u 50 ml (0088300196920)

Dodaj opinię

Kod:  386145819

Woda toaletowa męska Calvin Klein CK In2u 50 ml (0088300196920)

Dodaj opinię

Kod:  386145819

92,00

82,05

Dostępny

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką 84,03

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Dla tych mężczyzn, którzy nie mogą się zdecydować między jasnością dnia a ekscytacją nocy, współcześni perfumiarze stworzyli Calvin Klein Ckin2u, zapach od stylowego producenta, który łączy w sobie kilkanaście sprzeczności, sprawiając, że serce każdego mężczyzny bije trochę szybciej, przynajmniej na chwilę. Atrakcyjność luksusowego bukietu Calvin Klein Ckin2u opiera się na połączeniu egzotycznych drzewnych i świeżych składników, co nie byłoby możliwe bez siły talentu twórców zapachu. Jednak teraz w stylowej butelce połączył się cały urok odważnych i mocno zaznaczonych naturalnych elementów, w sumie dając wiele pozytywnych wrażeń i nowych emocji. Jednocześnie nie trzeba jednoznacznie oceniać specyfiki brzmienia wody toaletowej pochodzącej ze szlacheckiego rodu, została ona stworzona w wykwintnym duchu, zbyt wiele elementów stało się podstawą jego oryginalności. Zatem każdy przedstawiciel płci pięknej, preferujący liczne eksperymenty i oszałamiające fale zmysłowych doznań, powinien koniecznie zapoznać się z tą niezwykłą kompozycją, aby zadowolić siebie i swoją wybrankę szlachetnym brzmieniem o podniecającym charakterze. Filozofia Calvina Kleina Ckin2u jest idealna dla tego przedstawiciela silniejszej płci, który uwielbia nocne imprezy z miłosnymi przygodami, ale jednocześnie nie stara się sprowadzić swoich związków z kobietami do banalnej satysfakcji fizjologicznej atrakcyjności, ale szuka w nich jakiegoś wyższego sensu. W końcu tylko właścicielka o nieprzeciętnym myśleniu i zmysłowości mogła wkroczyć w tak oryginalną i naturalną w swej lekkości wodę toaletową, gotową zrobić kolejną niespodziankę w najbardziej nieoczekiwanym momencie.

Specyfikacja

Objętość
Nuty
  • Nuta głowy: limonka, liście pomidora Nuta serca: kakao, pieprz
    Nuta bazy: cedr, białe piżmo, wetyweria
Klasa perfum
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Produkt tester może znajdować się w innym pudełku niż pokazane na zdjęciu i/lub nie mieć zakrętki jak w produkcie standardowym.