Woda toaletowa męska Versace Blue Jeans 75 ml (8018365260757)

Dodaj opinię Kod:  386148804

Woda toaletowa męska Versace Blue Jeans 75 ml (8018365260757)

Dodaj opinię Kod:  386148804

Dostępny

77,91

23

Gwarancja. Zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta rzeczy dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, których po jego otwarciu nie możesz zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub higienę. 

Opis

Versace Blue Jeans to lekki, czysty i świeży męski aromat o unikalnym, prawdziwie męskim i jednocześnie bardzo zmysłowym zapachu, wprowadzonym na rynek przez włoski dom mody Versace w 1994 roku.

Przyjemną cytrusową nutę głowy (bergamotka, akord cytrusowy) stanowi kompozycja paczuli, tajemniczej wetywerii i namiętnej frezji, podkreślając zmysłowość przedstawicieli silniejszej płci i jego zdolność do oddawania się uczuciom. Nuty bazy kompozycji zapachowej brzmią uwodzicielsko i powściągliwie, łącząc orientalną figlarność sandałowca ze szlachetnością cedru i aksamitem mchu dębowego.

Stylowe perfumy Versace Blue Jeans odzwierciedlają poczucie wolności, pewności siebie oraz swobody współczesnego mężczyzny. Zapach ten jest przesiąknięty wyrafinowaniem i szykiem charakterystycznym dla ubrań słynnego włoskiego couturiera, który nawet dżinsy potrafił zamienić w prawdziwe dzieło sztuki.

Oryginalność perfum Versace Blue Jeans podkreśla niezwykły design butelki, zaprojektowany Gianniem Versace. W tubie z dżinsowym wzorem znajduje się przezroczysta butelka z niebieskiego szkła.

Data produkcji: 1994

Zapach: drzewny, fougère, świeży
Nuty głowy: bergamotka, cytron, limonka
Nuty serca: frezja, paczula i wetyweria
Nuty bazy: sandałowiec, mech dębowy i cedr

Specyfikacja

Objętość
Nuty
  • Nuty bazy: bergamotka, cytron, limonka
    Nuty serca: frezja, paczula i wetyweria
    Nuty bazy: sandałowiec, mech dębowy i cedr
Rodzina zapachów
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Produkt tester może znajdować się w innym pudełku niż pokazane na zdjęciu i/lub nie mieć zakrętki jak w produkcie standardowym.