Robot sprzątający Xiaomi Robot Vacuum X10+ EU (BHR6363EU)

Dodaj opinię

Kod:  386238576

Rodzaj sprzątania

Robot sprzątający Xiaomi Robot Vacuum X10+ EU (BHR6363EU)

Dodaj opinię

Kod:  386238576

2 485,00

Dostępny

5

Sprzedaż od 23.02 do 08.03

Gwarancja. 12 miesięcy oficjalnej gwarancji od producenta 

Opis

Inteligentna stacja czyszcząca Xiaomi Robot Vacuum X10+ wyposażona jest w narzędzia do czyszczenia na sucho i na mokro. Do nawigacji wykorzystuje systemy LDS i S-Cross AI™ Advanced 3D. Stacja dokująca samodzielnie usuwa zebrane zanieczyszczenia i czyści dysze. Model określa krawędź dywanu bez pracy z wilgocią. Ochrona przed cyberatakami. Wygodnie sterowany zdalnie za pomocą aplikacji Xiaomi/Mi Home. Tutaj możesz również skonfigurować opcje sprzątania, planując je w dokładnym czasie i wybierając obszary o ograniczonym dostępie.

Oczyszczanie i mycie
Uniwersalny zestaw, który nie wymaga Twojej interwencji. Dzięki stacji dokującej odkurzacz samodzielnie zbiera śmieci, po czym wraca, aby je wyrzucić. Po zadokowaniu sprzęt jest włączony w proces przenoszenia gruzu ze zbiornika robota do dużego odpylacza. Dodatkowo stacja ładująca myje szczotki, dzięki czemu są gotowe do dalszych penetracji. 2 godziny suszenia gorącym strumieniem i gotowe. Odkurzacz napełnia się wodą.

skanowanie 3D
S-Cross AI™ Advanced 3D zapewnia kompleksowe skanowanie w celu poruszania się po pokoju. Dokładność czujników do milimetrów zapewnia wysokiej jakości penetrację bez kolizji. Kamera z narzędziami AI jest w stanie wykryć obiekty na ścieżce: przewody, skarpetę, krawędź dywanu. System LDS skanuje obszar wokół 360°, tworząc dokładne mapy w celu wydajnego czyszczenia.

Wysoka jakość pracy z dywanem
Robot odkurzający Xiaomi Robot Vacuum X10+ wykorzystuje mechanizmy ultradźwiękowe do określenia, gdzie znajduje się krawędź dywanu. Następnie nie używa wody w tym obszarze, podnosząc mokre podkładki czyszczące o 7 cm w górę. Jednocześnie zwiększa się siła ssania, aby usunąć wszystkie zanieczyszczenia z gęsto obsadzonego stosu.

Nigdy więcej plam na podłodze
Aby poradzić sobie z zaschniętymi plamami, technika ta zwiększa liczbę obrotów do 180 na minutę, uruchamia silny strumień i 5 razy skuteczniej radzi sobie z brudem. Silnik ssący 4 kPa jest wyjątkowo cichy, więc nic nie zakłóci Twojego snu. Najgłębsze szczeliny są oczyszczone i wypłukane w 100%.

Bezpieczeństwo i prywatność
Certyfikat TÜV Rheinland potwierdza wysoki poziom niezawodności Xiaomi Robot Vacuum X10+. Kamera RGB działa lokalnie, wykrywając obiekty na podłodze i omijając je. Karty w chmurze są szyfrowane. Czip MJA1 zapewnia ochronę urządzenia w sieci domowej. Aplikacja obsługująca protokoły ISO 27001, ISO 27701 i ETSI EN 303 645 nie daje cyberszpiegom ani jednej szansy.

Specyfikacja

Objętość pojemnika na kurz, l
 • 0.35
Poziom hałasu, dB
 • 40
Zużycie energii
 • 70 W
Typ filtra
 • HEPA
Zawartość zestawu
 • Robot sprzątający
  Nasadki
  Stacja do ładowania i samooczyszczania
  Instrukcja
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.