Odkurzacz akumulatorowy Xiaomi Vacuum Cleaner G10 Plus EU (BHR6179EU)

Dodaj opinię Kod:  386311320
Moc ssania
  • 150 Wt

Odkurzacz akumulatorowy Xiaomi Vacuum Cleaner G10 Plus EU (BHR6179EU)

Dodaj opinię Kod:  386311320

Dostępny

959,00

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 969,00-1%

2

Gwarancja. 12 miesięcy oficjalnej gwarancji od producenta 

Opis

Wysoka moc ssania
Zmodernizowany, szybki silnik o prędkości obrotowej 125 000 obr./min zapewnia moc ssania 150 W, niezrównaną wydajność i doskonałe wrażenia podczas odkurzania.

Nowa funkcja blokady jednym dotknięciem
Unikalna funkcja elektronicznej automatycznej blokady dodana do nowego ekranu oznacza, że ​​nie trzeba już naciskać i przytrzymywać przycisku podczas korzystania z odkurzacza. Zamiast tego wystarczy nacisnąć przycisk „Zablokuj”, aby włączyć ciągłą pracę, i nacisnąć ponownie, aby odblokować.

Inteligentna dysza
Pozwól, aby technologia wykonała całą pracę za Ciebie. Inteligentna dysza automatycznie wykrywa różne rodzaje wykładzin podłogowych i odpowiednio dostosowuje prędkość. Ta funkcja znacznie wydłuża żywotność baterii, zmniejszając zużycie energii, gdy nie jest potrzebna duża moc.

Wygodna konstrukcja
Pozbądź się splątanych włosów na dyszy. Żeberka szczotki obrotowej w kształcie litery „V” zmniejszają ilość splątanych na niej włosów – przesuwają się one na środek dyszy ssącej i są szybko usuwane.

Cykloniczny system filtracji
Cykloniczny system filtracji znacznie zwiększa żywotność filtra. Konstrukcja z 12 cyklonami przekracza standardy branżowe i może oddzielać drobne cząstki z powietrza. Efektem jest znaczna poprawa skuteczności usuwania cząstek kurzu, zmniejszenie ilości zanieczyszczeń przedostających się do filtra HEPA, co zwiększa czas pracy.

Filtracja 99,97% cząstek o wielkości 0,3 mikrona
Skuteczny 5-warstwowy system filtracji wytwarza czyste powietrze na zasadzie oczyszczacza. HEPA chroniona jest przez 12-cyklonowy system separacji redukujący poziom zapylenia, natomiast dodatkowe filtry zmniejszają potrzebę częstej wymiany głównego.

Jednoczesne odsysanie i wycieranie
Magnetyczny zbiornik na wodę umożliwia jednoczesne odkurzanie i wycieranie. Chroń swoje wykładziny podłogowe i uprość czyszczenie za pomocą przełącznika regulującego przepływ wody ze zbiornika o pojemności 230 ml, dzięki czemu nadaje się do stosowania na różnych rodzajach podłóg.

Specyfikacja

Rodzaj sprzątania
Objętość pojemnika na kurz, l
Zużycie prądu
Moc ssania
  • 150 Wt
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.