Yango Graviola Guanabana 90 k
Graviola, (Annona muricata), roślina należąca do rodziny (Annonaceae), spotykana też pod nazwą guanabana. Występuje w amazońskiej dżungli w Brazylii i innych częściach Ameryki Południowej. Popularna na Kubie, wyspach Bahama, Kolumbii i Puerto Rico. Drzewa gravioli rosną również w innych gorących zakątkach świata, na przykład w Afryce i osiągają wysokość od 5 do 7 metrów, a ich duże liście mają sercowaty kształt.
Ciekawostki
Graviola, to wiecznie kwitnące drzewo. Przez cały rok dostarcza słodkich owoców o smaku truskawki i ananasa, ale istnieją odmiany, których smak przypomina kokosy, cytrusy i banany. Jadalny owoc dojrzewa w niejadalnej skórce, która wyglądem przypomina łupinę kasztana. Dojrzałe owoce gravioli osiągają wagę od 4.5 do prawie 7 kilogramów. Tam, gdzie występuje, jest źródłem powszechnie dostępnego i taniego pożywienia dla rdzennej ludności.
Sproszkowany sok z gravioli
Odpowiedni dla wegan i wegetarian
STAWIAMY NA JAKOŚĆ!
Suplementy YANGO produkujemy zachowując najwyższe rygory kontroli jakości. Dbamy o odpowiednie stężenie substancji czynnych i całkowite bezpieczeństwo produktów. Wierzymy, że w ten sposób możemy skutecznie pomóc Ci w osiągnięciu zamierzonych celów.
Składnik aktywny 1 kapsułka
Sproszkowany sok z gravioli 400 mg
Zalecane dawkowanie: 1 kapsułka raz dziennie.
Sposób użycia: Kapsułkę połknąć i popić dużą ilością wody, po posiłku.
Skład: Sproszkowany sok z gravioli (Annona muricata). Skład kapsułki: Celuloza roślinna (wegetariańskie).
Informacja: Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Przechowywać w ciemnym i suchym miejscu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Podmiot odpowiedzialny: YANGO Sp. z o.o. Masa netto: 44.1 g
OSTRZEŻENIE: Osoby przyjmujące leki przed użyciem powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym.
Produkt wolny od metali ciężkich, takich jak arsen, kadm, ołów czy rtęć.
Główny Inspektorat Sanitarny: 2021/05/13/SD/1D71C9