Kamera IP Dahua IPC-HDW1230S-0280B-S5

Dodaj opinię

Kod:  392771691

Rozdzielczość nagrywania filmów

Kamera IP Dahua IPC-HDW1230S-0280B-S5

Dodaj opinię

Kod:  392771691

223,99

Dostępny

Gwarancja. 36 miesięcy 

Opis

Smart H.265+ i Smart H.264+
Dzięki zaawansowanemu algorytmowi kontroli prędkości umożliwiającemu dostosowanie się do sytuacji, inteligentna technologia kodowania Dahua osiąga wyższą wydajność niż H.265 i H.264, zapewnia wysoką jakość wideo oraz obniża koszty przechowywania i transmisji.

Wykrywanie ruchu
Kiedy na monitorowanym obrazie pojawiają się poruszające się obiekty, technologia Dahua Motion Detection (ogólna) uruchamia alarm lub rejestruje dane.

Inteligentna technologia IR
Dzięki oświetleniu podczerwonemu możesz robić szczegółowe zdjęcia przy słabym oświetleniu lub całkowitej ciemności. Zastosowana w kamerze technologia Smart IR dostosowuje intensywność diod LED podczerwieni w zależności od odległości od obiektu.

Odwróć obraz
Gromadzenie niepotrzebnych danych, np. ścian korytarzy, może zwiększyć wymagania dotyczące pamięci masowej bez dodatkowych kosztów. Funkcja Image Flip umożliwia obracanie obrazu z kamery w krokach co 90° w celu lepszej optymalizacji wideo.

Ochrona (IP67, szerokie napięcie)
Kamera umożliwia odchylenie napięcia wejściowego w zakresie ±30%, co jest odpowiednie dla najbardziej niestabilnych warunków podczas użytkowania na zewnątrz. Przeszedł rygorystyczne testy na pył i odporność na zanurzenie (IP67), dzięki czemu niestraszny mu ulewny deszcz.

Specyfikacja

Rozdzielczość aparatu
Rodzaj
Rozdzielczość nagrywania filmów
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.