Woda perfumowana męska Bentley for Men Absolute EDP M 100 ml (7640111508243)

Dodaj opinię Kod:  393543639

Woda perfumowana męska Bentley for Men Absolute EDP M 100 ml (7640111508243)

Dodaj opinię Kod:  393543639

112,52

Dostępny

13

Gwarancja. Zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta rzeczy dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, których po jego otwarciu nie możesz zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub higienę. 

Opis

Bentley Absolute został wprowadzony na rynek w 2014. Zapach jest bardziej intensywną wersją oryginalnego Bentleya, który został wprowadzony na rynek w 2013, A także zawiera mocniejszą kompozycję, która składa się z drewna i przypraw. Jest to bardzo męski zapach o drzewnym, orientalnym aromacie. Otwiera się górnymi nutami imbiru, różowego pieprzu i olibanum. Środkowa nuta to papirus i drzewo sandałowe. Zapach uzupełniają nuty cedru atlaskiego, drzewa agarowego (oud), bursztynu i mchu.

Specyfikacja

Objętość
Nuty
  • Nuta głowy: imbir, różowy pieprz
    Nuta serca: olibanum, papirus, drzewo sandałowe
    Nuta bazy: ambra, mech, oud, cedr atlaski
Rodzina zapachów
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Produkt tester może znajdować się w innym pudełku niż pokazane na zdjęciu i/lub nie mieć zakrętki jak w produkcie standardowym.