Buty do biegania męskie z amortyzacją Nike Air Winflo 10 DV4022-002 42 (8.5US) 26.5 cm Czarne (196604441377)

Dodaj opinię Kod:  393624294
Kraj rejestracji marki
  • USA

Buty do biegania męskie z amortyzacją Nike Air Winflo 10 DV4022-002 42 (8.5US) 26.5 cm Czarne (196604441377)

Dodaj opinię Kod:  393624294

Rozmiar producenta: 42

Wycofany z produkcji

Nowe modele Nike →

Gwarancja. Wymiana/zwrot towaru w ciągu 60 dni od dnia otrzymania zamówienia 

Opis

Na dzień dzisiejszy Nike to jedna z wiodących firm na świecie w produkcji odzieży sportowej. Nike to nie tylko historia sportu, ale także o indywidualnym stylu tych, którzy wybierają tę markę.

Co czujesz, gdy słyszysz nazwę „Nike”?

Pewność siebie - bo ufasz marce, która utrzymuje swoją pozycję od momentu jej założenia. Jakość - ponieważ firma inwestuje duże środki w marketing i badania naukowe, aby konsument czuł się komfortowo i wyjątkowo, wybierając Nike. Styl - ponieważ projektanci pracują nad unikalnością produktu, co wyróżnia tę markę spośród innych. A wszystko to stało się możliwe dzięki młodemu biegaczowi, Philowi Knightowi, i jego trenerowi lekkoatletycznemu, Billowi Bowermanowi. Oficjalnie rok 1964 uważany jest za rok pojawienia się obuwia sportowego Nike. Ale wszystko było bardziej skomplikowane. Na początku Phil Knight po prostu sprowadzał japońskie buty do biegania i sprzedawał je w USA. Aby podpisać umowy na duże dostawy, wymyślił firmę o nazwie „Blue Ribbon Sports” - przedsiębiorstwo specjalizujące się w zamawianiu butów do biegania w krajach azjatyckich i następnie sprzedawaniu ich na amerykańskim rynku. Dopiero po pewnym czasie firma została przemianowana na Nike z własną produkcją.

Główną ideą założycieli tej korporacji jest tworzenie obuwia sportowego, które wyróżnia się nie tylko jakością, wygodą, designem, ale także dostępną ceną dla przeciętnego konsumenta. W oczywisty sposób firma, której logo przedstawia skrzydło greckiej bogini Nike, zajmuje czołowe pozycje na całym świecie. W swoim wieloletnim rozwoju Nike osiągnęło znaczące sukcesy w produkcji modeli butów do biegania.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Ogólne wrażenie

  • Czy polecasz ten produkt?

  • Dopasowanie zdjęć

  • Zgodność z szerokością stopy

  • Zgodność z wysokością podbicia

  • Zgodność z rozmiarem

Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.