Filtr do akwarium Juwel EccoSkim 87025 (4022573870251)

Dodaj opinię

Kod:  397431381

Filtr do akwarium Juwel EccoSkim 87025 (4022573870251)

Dodaj opinię

Kod:  397431381

149,00

Dostępny

Gwarancja. 12 miesięcy 

Opis

Juwel EccoSkim to wydajny odpieniacz akwariowy z regulacją. Dzięki wydajności 300 l/h i zużyciu zaledwie 4.4 W Juwel EccoSkim zapewnia wydajne odtłuszczanie powierzchni w akwariach słodkowodnych i słonowodnych. Dzięki swojej wydajności odtłuszczania Juwel EccoSkim usuwa biofilm i inne pozostałości organiczne z powierzchni wody w krótkim czasie.

Bez biofilmu i innych pozostałości organicznych, więcej światła dociera do podłoża, co zwiększa zawartość tlenu i poprawia samopoczucie roślin i ryb. Juwel EccoSkim może być stosowany we wszystkich akwariach Juwel. Uchwyt filtra ułatwia umieszczenie EccoSkim bezpośrednio na filtrze wewnętrznym Juwel. Zanieczyszczenia unoszące się na powierzchni wody są skutecznie odsysane i kierowane bezpośrednio do filtra wewnętrznego Juwel. Pływak Juwel EccoSkim dostosowuje się do poziomu wody, dzięki czemu zawsze zajmuje idealną pozycję do skutecznego zasysania powierzchni. Wydajność ssania Juwel EccoSkim można indywidualnie regulować. Obracając rurkę regulacyjną, można zmienić wydajność i dostosować ją do potrzeb akwarium.

Specyfikacja

Maksymalne natężenie przepływu
Przeznaczenie
Zużycie prądu
  • 4.4 W
Kraj rejestracji marki
  • Niemcy
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Kiepsko
  • Słabo
  • Dobrze
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.