Kompresor Scheppach 0.2 kW (SCH5906142901)

Dodaj opinię

Kod:  397602174

Maksymalne ciśnienie
 • 8 atm
Kraj rejestracji marki
 • Niemcy

Kompresor Scheppach 0.2 kW (SCH5906142901)

Dodaj opinię

Kod:  397602174

249,00

Dostępny

Gwarancja. 12 miesięcy 

Opis

Sprężarka Scheppach 0,2 kW (SCH5906142901) to kompaktowa sprężarka przeznaczona do wytwarzania ciśnienia powietrza do różnych zadań, takich jak pompowanie opon, praca z narzędziami pneumatycznymi, malowanie i inne zastosowania wymagające sprężonego powietrza. Oto opis tego kompresora:

 1. Moc i wydajność : Scheppach SCH5906142901 ma moc około 0,2 kW, co sprawia, że ​​nadaje się do małych i intensywnych zadań. Wydajność tej sprężarki może się różnić w zależności od konkretnego modelu, ale zwykle wynosi około 6-8 litrów powietrza na minutę.

 2. Ciśnienie : Sprężarka Scheppach może zazwyczaj osiągnąć maksymalne ciśnienie powietrza wynoszące około 8 barów (lub około 116 psi). Dzięki temu można go używać do wielu narzędzi pneumatycznych i innych zadań wymagających dużego ciśnienia powietrza.

 3. Rodzaj zasilania : Większość modeli Scheppach jest zasilana ze standardowego gniazdka domowego, zwykle 220–240 V. Dzięki temu można je łatwo podłączyć do prądu w domu lub garażu.

 4. Zbiornik roboczy : Niektóre modele mogą posiadać zbiornik roboczy do przechowywania sprężonego powietrza, co pomaga utrzymać stabilne ciśnienie i skraca czas pracy sprężarki.

 5. Konstrukcja i przenośność : Sprężarki Scheppach mają zwykle zwartą konstrukcję i uchwyty do przenoszenia, dzięki czemu można je łatwo przenosić z miejsca na miejsce.

 6. Zastosowania : Kompresor ten może być używany do różnych zadań, takich jak pompowanie opon samochodowych i rowerowych, praca z narzędziami pneumatycznymi (takimi jak klucze pneumatyczne lub zszywacze), malowanie i zanieczyszczanie powietrza.

 7. Bezpieczeństwo i kontrola : Bezpieczeństwo jest zawsze ważne, a niektóre modele mogą mieć automatyczne wyłączanie po osiągnięciu maksymalnego ciśnienia lub funkcję zabezpieczenia przed przegrzaniem.

Specyfikacja

Materiał obudowy
 • Plastikowy
Napięcie
Maksymalne ciśnienie
 • 8 atm
Kraj producent
 • Niemcy
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Kiepsko
 • Słabo
 • Dobrze
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.