Sacharyna Pérez Gimenez 150 saszetek 2 tabletki (8470002487994)

Dodaj opinię

Kod:  397715418

Sacharyna Pérez Gimenez 150 saszetek 2 tabletki (8470002487994)

Dodaj opinię

Kod:  397715418

18,89

Dostępny

Opis

Pérez Giménez Saccharin 150 Envelopes 2 Tablets to produkt, który sprawia, że Twoje chwile z kawą są wyjątkowe bez kompromisów w kwestii słodyczy. Ten produkt jest odpowiedni na te wyjątkowe chwile, kiedy masz ochotę na słodką przekąskę, ale chcesz uniknąć wysokokalorycznej zawartości cukru.

Te małe tabletki są dostarczane w pojedynczych kopertach, z których każda zawiera dwie tabletki sacharyny - czysta słodycz zapakowana w małe opakowanie. Jedna tabletka sacharyny jest odpowiednikiem jednej kostki cukru, co oznacza, że możesz cieszyć się pysznym smakiem słodyczy bez łykania kalorii.

Dzięki przyjemnie słodkim smakom, Pérez Giménez Saccharin 150 Envelopes 2 Tablets stanowi inteligentne rozwiązanie dla osób, które chcą ograniczyć cukier i kalorie bez rezygnacji ze smaku. Ciesz się słodyczą życia z Pérez Giménez Saccharin 150 Envelopes 2 Tablets - idealnym wyborem dla osób poszukujących niskokalorycznych produktów i rozwiązań w zakresie kontroli wagi.

Specyfikacja

Forma
Rodzaj
Pochodzenie
Kolor
  • Biały
Jednostka sprzedaży
  • opakowanie
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.