Figurka Nintendo Zelda - Ganondorf (Tears of the Kingdom) (0045496381158)

Dodaj opinię

Kod:  399102984

Figurka Nintendo Zelda - Ganondorf (Tears of the Kingdom) (0045496381158)

Dodaj opinię

Kod:  399102984

Wycofany z produkcji

Nowe modele Nintendo →

Gwarancja. 14 dni 

Opis

Nintendo Amiibo to kolekcjonerskie figurki stworzone przez Nintendo do użytku z różnymi platformami do gier. Każde Amiibo reprezentuje postacie z popularnych gier Nintendo , takich jak Super Mario, The Legend of Zelda, Animal Crossing, Splatoon i wielu innych.

Każda figurka Amiibo ma unikalny projekt, który przedstawia odpowiednią postać w różnych pozach lub stylach i jest wykonana z wysokiej jakości materiałów. Dodatkowo każda figurka posiada zintegrowany chip NFC, który umożliwia odczytywanie i przechowywanie informacji o postaci.

Figurek Amiibo można używać w różnych grach Nintendo. Zazwyczaj gracze mogą aktywować swoje figurki Amiibo , zbliżając je do obsługiwanej platformy, takiej jak Nintendo Switch lub Nintendo 3DS . Otwiera to różne możliwości w zależności od gry, takie jak zdobywanie unikalnych kostiumów lub przedmiotów, pozyskiwanie partnerów lub pomocy w grze oraz zapisywanie postępów i ustawień postaci.

Figurki Amiibo stały się bardzo popularne wśród kolekcjonerów i graczy ze względu na ich estetykę i zawartość, jaką zapewniają. Każda nowa seria figurek Amiibo spotyka się z ogromnym zainteresowaniem i podkreśla wszechstronność oraz niepowtarzalność świata Nintendo.

Ogólnie rzecz biorąc, Nintendo Amiibo to świetny sposób na pogłębienie rozgrywki i zwiększenie przyjemności z gier Nintendo, a także dodanie unikalnego dekoracyjnego akcentu do Twojej kolekcji akcesoriów do gier.

Nowa figurka amiibo Zelda z The Legend of Zelda: Tears Of The Kingdom pojawi się tej zimy!

Specyfikacja

Rodzaj
Kraj producenta
Materiał
  • Tworzywo sztuczne
Kolor
  • Wielokolorowy
Waga
  • 0,101 kg
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Kiepsko
  • Słabo
  • Dobrze
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.