Woda perfumowana męska Givenchy Gentlemen 100 ml (3274872441033)

Dodaj opinię Kod:  399381192

Woda perfumowana męska Givenchy Gentlemen 100 ml (3274872441033)

Dodaj opinię Kod:  399381192

287,85

Dostępny

3

Gwarancja. Zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta rzeczy dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, których po jego otwarciu nie możesz zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub higienę. 

Opis

W 1975 roku światem perfumiarstwa wstrząsnęło nowe odkrycie – legendarne perfumy domu mody Givenchy o nazwie Gentleman. Perfumy te nie przypominały innych zapachów fougère, które pojawiały się jeden po drugim na półkach sklepów z perfumami i podkreślały tylko jedną stronę osobowości mężczyzny. Był to zupełnie nowy zapach, który odważył się ujawnić czułość, szarmanckość, łagodność i nienaganne wychowanie, które może mieć tylko prawdziwy mężczyzna.

Woda perfumowana Givenchy Gentleman to nowoczesna interpretacja klasycznych perfum. Aromat śmiało podkreśla potrzebę prawdziwej odwagi, aby być wyrafinowanym, zmysłowym i otwartym na świat. Jedno ze zdjęć reklamowych na którym marka zaprezentowała perfumy publiczności, przedstawia wyraźnie brutalnego macho, ukrywającego puszystego kociaka pod kurtką. Trudno wyobrazić sobie lepszą wizualizację tego zapachu.

Piramida perfum składa się z następujących nut:

-Czarny pieprz, który wybrzmiewa na początku, symbolizuje zewnętrzną powłokę człowieka. Wygląda na niezachwianie pewnego siebie, silnego, nieco niebezpiecznego i bardzo męskiego. Kiedy dżentelmen otwiera swoje serce, aromat staje się bardziej kontrastowy.

- Centrum zapachu tworzą najpiękniejsze wyrafinowane irysy, otoczone spokojną, lekko melancholijną paczulą.

- W nutach bazy wyczuwa się prawdziwa, pożądliwa i uwodzicielska wanilia, która czyni ten zapach wyjątkowym.

Woda perfumowana Givenchy Gentleman to oda do duchowej dobroci, najlepszych męskich cech i delikatnego poczucia piękna.

Specyfikacja

Objętość
Nuty
  • Nuty głowy: bergamotka, nuty cytrusowe.
    Nuty serca: nuty kwiatowe, kardamon.
    Nuty bazy: drzewo sandałowe, nuty drzewne.
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Produkt tester może znajdować się w innym pudełku niż pokazane na zdjęciu i/lub nie mieć zakrętki jak w produkcie standardowym.