Film

Robot sprzątający Ezviz RE5 (6941545618289)

Dodaj opinię Kod:  399709116
Rodzaj sprzątania

Robot sprzątający Ezviz RE5 (6941545618289)

Dodaj opinię Kod:  399709116

1 199,00

Dostępny

3

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Innowacyjny odkurzacz z funkcją samooczyszczania.

Innowacyjny odkurzacz z funkcją zmywania EZVIZ RE5 to doskonałe rozwiązanie dla utrzymania czystości w każdym domu.

Robot RE5 porusza się inteligentnie po pomieszczeniach, sprytnie unikając wszelkich przeszkód dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii LDS LiDAR oraz czujników podczerwieni. Dzięki tym funkcjom samodzielnie dostosowuje swoje trasy sprzątania do zmian w układzie pomieszczeń oraz panujących warunków. Jego kompaktowe rozmiary i doskonałe wzornictwo sprawiają, że idealnie wkomponowuje się w wystrój każdego domu.

Odkurzacz EZVIZ RE5 oferuje szereg zaawansowanych funkcji, w tym:

 • Wysoka moc ssania - aż do 4000 Pa, gwarantująca skuteczne sprzątanie
 • Nawigacja i planowanie trasy dzięki technologii LDS LiDAR, zapewniające precyzyjne i efektywne działanie
 • Jednoczesne odkurzanie i zmywanie, co pozwala na kompleksową czystość podłóg
 • Wbudowany system unikania przeszkód, wykrywania uskoków oraz detekcji dywanów, aby zapewnić bezpieczne i skuteczne sprzątanie
 • Zdalne sterowanie za pomocą aplikacji EZVIZ, umożliwiające dostosowanie ustawień oraz monitorowanie pracy robota sprzątającego
 • Wydajną baterię i długi czas pracy - nawet do 240 minut w trybie standardowym na jednym ładowaniu, zapewniającą długotrwałe sprzątanie bez konieczności częstego ładowania
 • Samodzielny powrót i ładowanie w stacji dokującej, co sprawia, że odkurzacz zawsze jest gotowy do pracy
 • Inteligentną integrację z Asystentem Google i Amazon Alexa, umożliwiającą wygodne sterowanie głosowe i zwiększającą komfort użytkowania
 • Niski poziom hałasu podczas pracy, gwarantujący cichą i nieuciążliwą pracę w każdym pomieszczeniu

EZVIZ RE5 to nie tylko odkurzacz, to inteligentne rozwiązanie, które nie tylko skutecznie czyści, ale także ułatwia codzienne życie, zapewniając świeżość i czystość w każdym zakątku Twojego domu.

Nasz wyjątkowy robot RE5 to niezastąpione urządzenie 2 w 1, które sprawia, że codzienne sprzątanie staje się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Ten robot sprzątający został zaprojektowany nie tylko do odkurzania, ale także do zmywania podłóg, co pozwala na kompleksowe posprzątanie każdego pomieszczenia. Pierwszy etap to usuwanie kurzu, pyłu oraz sierści zwierząt, a następnie skuteczne usuwanie plam i brudu z twardych podłóg.

Robot Sprzątający Zmywający EZVIZ RE5 to odkurzacz o niezwykle silnym ssaniu, osiągającym imponujący poziom 400 Pa. Dzięki tej mocy ssania, robot szybko i skutecznie eliminuje wszelkie zanieczyszczenia, zapewniając nieskazitelną czystość podłóg. Posiada również pojemnik na kurz o pojemności 0.45 l, który pozwala na długotrwałe sprzątanie bez konieczności częstego opróżniania.

Robot Sprzątający Zmywający EZVIZ RE5 ma nie tylko imponujący obszar działania do 300 m², ale także umożliwia łatwe dostosowanie procedur sprzątania do każdej przestrzeni. Dzięki aplikacji EZVIZ, można szybko dostosować mapę piętra domu i tworzyć spersonalizowane misje sprzątania. Dodatkowo, RE5 automatycznie zwiększa moc ssania na obszarach pokrytych dywanem, eliminując kurz i włosy, pozostawiając dywany świeże i czyste.

Integracja z asystentami głosowymi Amazon Alexa oraz Google Home sprawia, że sterowanie robotem EZVIZ staje się proste i wygodne. Można korzystać z głosowych poleceń, aby kontrolować robot, zapewniając jeszcze większy komfort w codziennym sprzątaniu.

Z robotem sprzątającym EZVIZ RE5 każde pomieszczenie w Twoim domu będzie błyszczeć czystością, a Ty będziesz mieć więcej czasu na relaks i cieszenie się życiem.

Specyfikacja

Poziom hałasu, dB
 • 64
Objętość pojemnika na kurz, l
 • 0.35
Zużycie energii
 • 45 W
Typ filtra
 • HEPA
Zawartość zestawu
  1. Robot sprzątający 1 szt
  2. Stacja ładowania 1 szt
  3. Zasilacz 1 szt
  4. Szczotka boczna 2 szt
  5. Filtr HEPA 2 szt.
  6. Narzędzie do czyszczenia 1 szt
  7. Zespół zmywaka 1 szt.
  8. Zmywak
  9. Skrócona instrukcja obsługi 2 szt
  10. Karta Gwarancyjna 1 szt
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.