NOWOŚĆ

Robot sprzątający Mamibot EXVAC660

Dodaj opinię Kod:  401507736
Rodzaj sprzątania

Robot sprzątający Mamibot EXVAC660

Dodaj opinię Kod:  401507736

899,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Automatyczny robot sprzątający
Obecnie technologia związana z automatycznym sprzątaniem mieszkania lub domu bez ingerencji człowieka rozwija się bardzo dynamicznie. Robot sprzątacz Mamibot EXVAC660 dokładnie posprząta Twój dom w krótkim czasie. Ma kompaktowe rozmiary i koła. Taki pomocnik potrafi przemieszczać się z pokoju do pokoju i posprzątać tam, gdzie zwykły odkurzacz nie sięgnie.

Podstawowe dane techniczne
Wysokość sprzątacza wynosi zaledwie 7.5 centymetra, dzięki czemu jest w stanie pozyskać kurz i umyć podłogę pod meblami oraz w innych trudno dostępnych miejscach. Sprzątacz może czyścić różne rodzaje podłóg w trybach ruchu, zygzaków lub wzdłuż ścian.

Wygodne użytkowanie
Ten sprzątacza działa na akumulatorze litowym, maksymalny czas pracy na jednym ładowaniu wynosi 2 godziny. Urządzenie automatycznie wraca do bazy do naładowania. Aby uzyskać pełne naładowanie, potrzebne jest 4-6 godzin. Wyświetlacz LED wyświetla czas, stan pracy, kody błędów, stan baterii i umożliwia konfigurację harmonogramu pracy. Możesz zaplanować harmonogram na cały tydzień i określić różne czasy sprzątania dla każdego dnia. Nawet jeśli nie ma Cię w domu, Twój pomocnik automatycznie rozpoczyna pracę, aby utrzymać porządek i czystość.

Mokre czyszczenie
Sprzątacz umożliwia wykonywanie czyszczenia na mokro. Pojemny wbudowany zbiornik na wodę pozwala na wykonywanie mokrego sprzątania przez 2 godziny pracy, zapewniając doskonałą czystość. Specjalna nasadka z mikro włókniny dobrze czyści brud i łatwo się czyści.

Specyfikacja

Objętość pojemnika na kurz, l
 • 0.6
Poziom hałasu, dB
 • 55
Zużycie energii
 • 22 W
Typ filtra
 • HEPA
Zawartość zestawu
 • Robot sprzątający
  Szczotka do czyszczenia
  Stacja ładowania
  Pilot
  Szczotka do czyszczenia
  Instrukcja obsługi
  Karta gwarancyjna
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.