Maskotka Golden Bear Bing Królik roztańczony i mówiący 37 cm (5907486765162)

Dodaj opinię

Kod:  402368988

Maskotka Golden Bear Bing Królik roztańczony i mówiący 37 cm (5907486765162)

Dodaj opinię

Kod:  402368988

62,00

61,48

Dostępny

Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką 62,08

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Maskotka Golden Bear Bing Królik roztańczony i mówiący to znacznie więcej niż zwykła pluszowa przytulanka. Ten milutki i sympatyczny bohater popularnego serialu dla najmłodszych jest uwielbiany zarówno przez dzieci, jak i przez rodziców. Ma supermiękkie futerko z pięknej, pluszowej tkaniny oraz wyszywane oczy i buzię. Został zaprojektowany specjalnie dla małych rączek i ma idealny rozmiar dla dzieci.

Zabawka jest bardzo prosta w użyciu. Wystarczy nacisnąć łapkę Binga, żeby włączyć muzykę i rozpocząć wesołą, muzyczno-taneczną zabawę dla najmłodszych! Wszystkie maluchy pokochają tę pięknie wykonaną zabawkę, zwłaszcza jeśli lubią oglądać przygody Binga, i będą chętnie tańczyć z przyjacielem znanym z kultowego serialu!

Roztańczony Króliczek Bing to również świetny pomysł na świąteczny lub urodzinowy prezent dla dziecka, zwłaszcza jeśli lubi oglądać przygody wesołego króliczka Binga.

Zabawki są tak zaprojektowane, by pobudzać wyobraźnię dziecka, a jednocześnie pomagać mu rozwijać umiejętności manualne już na wczesnym etapie życia!

Naciśnij łapkę Binga, żeby włączyć muzykę, i tańcz razem z wesołym króliczkiem! Dzieci mogą tańczyć w rytm wpadających w ucho melodii, a kiedy muzyka nagle ucichnie, muszą zastygnąć bez ruchu.

Bing tańczy i rusza uszami, a w dodatku mówi!

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Kiepsko
  • Słabo
  • Dobrze
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.