Odkurzacz akumulatorowy Dyson V11 (5025155082003)

Dodaj opinię

Kod:  403333284

Moc ssania
 • 185 Wt

Odkurzacz akumulatorowy Dyson V11 (5025155082003)

Dodaj opinię

Kod:  403333284

2 129,00

Dostępny

1

Sprzedaż od 23.02 do 08.03

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Akumulatorowy odkurzacz Dyson V11 to prawdziwa rewolucja w domowym sprzątaniu. Bez kabli, bez uciążliwych konstrukcji i bez zbędnych ruchów. To urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby ułatwić proces sprzątania, a nawet sprawić, że poczujesz się dobrze.

Bezprzewodowy odkurzacz Dyson V11 to prawdziwa rewolucja w domowym sprzątaniu. Bez przewodów, nieporęcznych konstrukcji i zbędnych ruchów. To urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby ułatwić proces czyszczenia, a nawet sprawić, że poczujesz się dobrze. Dyson wdrożył wiele unikalnych mechanizmów, które ułatwiają korzystanie z gadżetu i poprawiają jego wydajność.

Silnik działa na najwyższym poziomie: do 125 000 obrotów na minutę, zapewniając niewiarygodnie silne ssanie. Liczba ta jest jedną z najwyższych wśród odkurzaczy bezprzewodowych.

Inne funkcje obejmują:

 • Radial Root Cyclon - technologia wychwytywania drobnego pyłu bez utraty mocy ssania (14 cyklonów wytwarza siłę odśrodkową 79000 g);
 • Uszczelniony sześciostopniowy system filtracji wychwytuje do 99.97% pyłu o wielkości do 0.3 mikrona;
 • Ciche czyszczenie dzięki pochłanianiu wibracji i hałasu.

Wysoka wydajność systemu jest mierzona i wyświetlana w czasie rzeczywistym na wyświetlaczu Dyson V11. System Dynamic Load Sensor (DLS) automatycznie monitoruje opór dysz 360 razy na sekundę i dostosowuje prędkość silnika do rodzaju podłogi. Do dokładnego czyszczenia różnych rodzajów podłóg. System Dynamic Load Sensor (DLS) automatycznie monitoruje opór głowicy szczotki 360 razy na sekundę i dostosowuje prędkość silnika do rodzaju wykładziny podłogowej. Do dokładnego czyszczenia różnych rodzajów podłóg.

Specyfikacja

Rodzaj sprzątania
Poziom hałasu, dB
 • 89
Objętość pojemnika na kurz, l
Zużycie prądu
Moc ssania
 • 185 Wt
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.