Patelnia nalesnikowa TEFAL Unlimited 25 cm (G2553872)

Dodaj opinię

Kod:  403877019

Patelnia nalesnikowa TEFAL Unlimited 25 cm (G2553872)

Dodaj opinię

Kod:  403877019

158,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Ergonomiczna aluminiowa patelnia z grubym dnem i ultratrwałą powłoką.
To klasyczny model przeznaczony do pieczenia naleśników i placków.

Patelnia o średnicy 25 cm jest najlepszą opcją pod względem wymiarów: ta średnica jest najczęściej wybierana.

Łącząc całkowicie nową, odporną na zarysowania powłokę nieprzywierającą TITANIUM – która jest wyjątkowo trwała, nieprzywierająca i wytrzymuje nawet metalowe akcesoria – z wyjątkowo grubym dnem THERMO-FUSION ™ +, patelnia Tefal Unlimited podnosi wydajność gotowania do zupełnie nowy poziom.

Cechy i zalety: Właściwości nieprzywierające zapewnia wielowarstwowa powłoka z cząsteczkami tytanu. Patelnia Tefal Unlimited pokryta jest super mocną warstwą ochronną, odporną na uderzenia metalowych narzędzi i zaprojektowaną z myślą o długiej żywotności.

Istotnym plusem jest to, że patelnia z nieprzywierającą powłoką jest w stanie upiec ciasto bez dodatku oleju: nawet w tym przypadku naleśniki dobrze zsuwają się z okrągłej patelni. Dzięki powłoce uproszczona jest także pielęgnacja naczyń (po wystygnięciu wystarczy opłukać je pod bieżącą wodą).

Dla wygody użytkowników wypiekacz został wyposażony w czujnik temperatury: po podgrzaniu wskaźnik zmienia kolor i tym samym sygnalizuje, że powierzchnia nagrzała się do wymaganej temperatury i jest gotowa do przygotowania produktów mącznych. Dobra patelnia z powłoką nieprzywierającą zapewnia równomierne i szybkie nagrzewanie na całej powierzchni: ułatwia to doskonała indukcyjna płyta superior induction.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Kiepsko
  • Słabo
  • Dobrze
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.