Odkurzacz akumulatorowy Black&Decker BHHV320J

Dodaj opinię Kod:  404116353
Moc ssania
  • 25 Wt

Odkurzacz akumulatorowy Black&Decker BHHV320J

Dodaj opinię Kod:  404116353

299,00

Dostępny

Gwarancja. 12 miesięcy oficjalnej gwarancji od producenta 

Opis

Bezprzewodowy odkurzacz ręczny Black+Decker Dustbuster BHHV320J ułatwia sprzątanie nie tylko w domu, ale również w samochodzie. Jego konstrukcja pozwala dotrzeć do trudno dostępnych miejsc, a niewielka waga zapewnia komfort użytkowania. Odkurzacz wyposażony jest w technologię Cyclonic Action, która gwarantuje lepszą skuteczność ssania oraz oddziela kurz i inne cząsteczki od filtra, utrzymując go w czystości przez długi czas.

Design.
Odkurzacz Black+Decker BHHV320J został zaprojektowany tak, aby zapewnić dotarcie nawet do najtrudniej dostępnych miejsc. Dysza została zaprojektowana tak, aby z łatwością dotrzeć nawet do najmniejszych zakamarków i ciasnych przestrzeni. Pomaga w tym również dołączona mała szczotka. Konstrukcja urządzenia pozwala na zbieranie nie tylko kurzu i okruchów, ale także większych cząstek. Odkurzacz zasilany jest akumulatorem, którego ładowanie trwa 5 godzin. Akumulator 12 V z technologią Li-lon zapewnia optymalną wydajność — wysoką moc ssania bez strat energii. Akumulator ma całkowitą moc 21 Wh i pojemność 2 Ah.

Pojemnik na kurz
Dustbuster BHHV320J jest wyposażony w pojemnik na kurz o pojemności 700 ml, który można szybko i łatwo odłączyć od urządzenia w celu opróżnienia i wyczyszczenia. Zbiornik nie posiada rowków i jest przezroczysty, co ułatwia sprawdzenie poziomu napełnienia. Dodatkową zaletą jest to, że opróżnianie pojemnika nie wymaga kontaktu dłoni z zawartością. Wyjmowany filtr jest również łatwy w czyszczeniu.

Specyfikacja

Rodzaj sprzątania
Objętość pojemnika na kurz, l
Zużycie prądu
Moc ssania
  • 25 Wt
Glówne nakładki
  • Szczelinowe
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.