Woda żelowana Nestle Meritene z grejpfrutem 500 g (8470001663467)

Dodaj opinię Kod:  406433799

Woda żelowana Nestle Meritene z grejpfrutem 500 g (8470001663467)

Dodaj opinię Kod:  406433799

33,15

Dostępny

Opis

Jeśli Ty lub ktoś, kogo znasz, ma trudności z połykaniem z powodu stanu chorobowego, z pomocą przychodzi woda żelowana Meritene Nestlé's Resource. Ta woda o konsystencji puddingu została specjalnie zaprojektowana dla osób mających trudności z połykaniem płynów. Grejpfrutowy smak sprawia, że jest przyjemna i orzeźwiająca do picia na zimno. Ponadto jest łatwa w użyciu: wystarczy otworzyć opakowanie 125 g i cieszyć się!
Ważne jest, aby pamiętać, że chociaż może to ułatwić nawodnienie, nadal konieczne jest zasięgnięcie profesjonalnej porady lekarza przed spożyciem tego lub innego dostosowanego produktu spożywczego. Aby uzyskać najlepsze wyniki, należy przechowywać go w chłodnym, suchym miejscu, z dala od dzieci. Dzięki Meritene Nestlé's Resource Gelled Water Grapefruit Flavor 4x 125g możesz czuć się bezpiecznie, mając pewność, że Twoje problemy z nawodnieniem są odpowiednio rozwiązywane.

Specyfikacja

Kraj rejestracji marki
  • Holandia
Kraj producenta
  • Holandia
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.