Odkurzacz akumulatorowy Dyson V15 Detect Absolute 2023

Dodaj opinię Kod:  409037082
Moc ssania
  • 240 Wt

Odkurzacz akumulatorowy Dyson V15 Detect Absolute 2023

Dodaj opinię Kod:  409037082

2 719,00

Produkt wyprzedany

2

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Dyson V15 Detect Absolute 2023 to kompleksowe rozwiązanie dla Twoich potrzeb. Niezawodność, inteligentne funkcje, skuteczne czyszczenie i łatwa konserwacja sprawiają, że odkurzacz jest idealnym wyborem dla Ciebie i Twojego domu. Dzięki wiązce światła, nawet najmniejsze cząsteczki kurzu na podłogach twardych stają się widoczne. Dyson Hyperdymium, potężny silnik, obraca się z prędkością do 125 000 obrotów na minutę. Dzięki temu generuje moc ssania, która skutecznie usuwa zarówno mikroskopijny kurz, jak i większe zanieczyszczenia. A wszystko to w lekkiej obudowie, by sprzątanie było jeszcze łatwiejsze. W zestawie znajdują się: ładowarka, ssawka szczelinowa, stacja ładująca, uchwyt na akcesoria, podświetlana elektroszczotka, końcówka combii oraz końcówka low reach.

Naukowe dowody dokładnego sprzątania
Odkurzacz Dyson V15 Detect Absolute 2023 to mistrzowskie narzędzie, które dostarcza naukowych dowodów na dokładność swojego sprzątania. Ekran LCD w czasie rzeczywistym pokazuje, co zostało zebrane przez naszego odkurzacza, dając Ci pewność, że Twój dom jest naprawdę czysty. Dzięki akumulatorowi o wysokiej gęstości energii, odkurzacz zapewnia Ci do 60 minut nieprzerwanej pracy. Niezależnie od tego, czy masz do sprzątania jedno pomieszczenie czy cały dom, możesz liczyć na niezawodność urządzenia. Aby zapewnić Ci jeszcze dłuższy czas sprzątania, urządzenie jest wyposażone w wymienny akumulator. Po wciśnięciu przycisku, możesz wyjąć akumulator i zamienić go na nowy, podwajając czas korzystania z odkurzacza. W razie potrzeby, dodatkowy akumulator można dokupić osobno.

Technologia Root Cyclone w odkurzaczu Dyson
Technologia Root Cyclone to gwarancja niezawodności. Dzięki 14 cyklonom Dyson, odkurzacz generuje siłę o wartości do 100 000G, co pozwala na wyrzucenie zanieczyszczeń bez zatykania filtra. Nie musisz się martwić o utratę mocy ssania. W pełni uszczelniony system filtracji Dyson to gwarancja czystości. Złapuje on 99.99% mikroskopijnych cząsteczek kurzu, bakterii, sierści zwierząt i alergenów. Nie musisz się martwić o szkodliwe zanieczyszczenia — Dyson V15 Detect Absolute 2023 dba o zdrowie Twojej rodziny. Odkurzacz otrzymał pozytywną rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

Dokładne czyszczenie niezależnie od rodzaju powierzchni
Dyson V15 Detect Absolute 2023 to więcej niż zwykły odkurzacz — to inteligentne narzędzie, które z łatwością dostosowuje się do Twoich potrzeb. Niezależnie od rodzaju powierzchni, odkurzacz zapewni dokładne czyszczenie. Elektroszczotka Digital Motorbar, wyposażona w stożkowy wałek szczotki, zbiera długie włosy i zwierzęcą sierść, automatycznie zapobiegając ich plątaniu. Mocny silnik umieszczony wewnątrz wałka elektroszczotki pozwala na skuteczne sprzątanie dywanów i podłóg twardych. Co więcej, elektroszczotka Slim Fluffy, o szerokości 25 cm, to idealne narzędzie do czyszczenia twardych podłóg i wąskich szczelin. Miękkie włókna nylonowe i antystatyczne włókna węglowe skutecznie usuwają drobny kurz, a niski profil umożliwia dotarcie do trudno dostępnych zakamarków pod meblami.

3 tryby mocy ssania, prosta konserwacja
Dzięki 3 trybom mocy ssania — Auto, Eco i Boost — odkurzacz Dyson V15 Detect Absolute 2023 dostosuje się do Twoich potrzeb. Tryb Auto zapewni optymalną równowagę między inteligentnie dostosowującą się mocą ssania a czasem pracy. Tryb Eco przedłuży czas działania, pozwalając na większe sprzątanie, a tryb Boost jest idealny do szybkiego i intensywnego sprzątania. Co więcej, konserwacja odkurzacza jest prosta i wygodna. Filtr i wałek elektroszczotki Fluffy można łatwo umyć, a pojemnik i końcówki/akcesoria wystarczy wytrzeć, aby usunąć nagromadzony kurz i zoptymalizować wydajność Twojego odkurzacza Dyson.

Specyfikacja

Rodzaj sprzątania
Objętość pojemnika na kurz, l
Poziom hałasu, dB
  • 89
Zużycie prądu
Moc ssania
  • 240 Wt
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.