Zestaw męski Adolfo Dominguez Vetiver Terra Woda perfumowana 120 ml + dezodorant 150 ml + woda perfumowana 10 ml (8410190634916)

Dodaj opinię Kod:  409221894

Zestaw męski Adolfo Dominguez Vetiver Terra Woda perfumowana 120 ml + dezodorant 150 ml + woda perfumowana 10 ml (8410190634916)

Dodaj opinię Kod:  409221894

181,86

Dostępny

1

Gwarancja. Zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta rzeczy dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, których po jego otwarciu nie możesz zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub higienę. 

Opis

Adolfo Dominguez Vetiver Terra to ekskluzywny zestaw, zawierający luksusową wodę perfumowaną, skuteczny dezodorant oraz kompaktowy flakon wody perfumowanej. Zapach ten emanuje elegancją i wyrazistością, stworzony dla nowoczesnych mężczyzn, którzy cenią sobie styl i wyjątkowość.

Niepowtarzalny i wyrafinowany aromat Adolfo Dominguez Vetiver Terra tworzy atmosferę tajemniczości i atrakcyjności. Zapach otwierają świeże nuty, łączące się z akordami serca i bazy, ujawniając wyrafinowanie i głębię kompozycji.

Specyfikacja

Nuty
  • Nuty głowy: Liść Figi, Bergamotka i Liść Fiołka
    Nuty serca: Wetyweria, Cedr i Jaśmin
    Nuty bazy: Karmel, Piżmo i Bób tonka
Rodzina zapachów
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Produkt tester może znajdować się w innym pudełku niż pokazane na zdjęciu i/lub nie mieć zakrętki jak w produkcie standardowym.