Woda perfumowana męska Saphir The Last Man 50 ml (8424730024778)

Dodaj opinię Kod:  409617369

Woda perfumowana męska Saphir The Last Man 50 ml (8424730024778)

Dodaj opinię Kod:  409617369

33,54

Dostępny

Gwarancja. Zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta rzeczy dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, których po jego otwarciu nie możesz zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub higienę. 

Opis

Aromat ten należy do grupy zapachów orientalnych. Ta kolekcja charakteryzuje się tajemniczymi esencjami pochodzącymi ze Wschodu, w których słodkie, balsamiczne, pikantne i ambrowe akordy kontrastują z cytrusowymi, świeżymi, zielonymi lub owocowymi nutami.

Woda perfumowana męska emanuje aromatem świeżości i uwodzenia. Piramida zapachowa otwiera się nutami bergamotki, następnie przechodzi w akordy szałwii, które tworzą miętowy i świeży zapach. W nutach bazy pojawiają się akcenty bobu tonka.

To niesamowicie piękny, zmysłowy zapach.

Specyfikacja

Objętość
Nuty
  • Nuty głowy: czarny pieprz, bergamotka.
    Nuty serca: cedr, szałwia.
    Nuty bazy: bób tonka, kakao, ambra.
Rodzina zapachów
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.

* Produkt tester może znajdować się w innym pudełku niż pokazane na zdjęciu i/lub nie mieć zakrętki jak w produkcie standardowym.