Robot sprzątający Dreame Bot W10 (6973734681941)

Dodaj opinię

Kod:  411211155

Rodzaj sprzątania

Robot sprzątający Dreame Bot W10 (6973734681941)

Dodaj opinię

Kod:  411211155

2 969,00

Chwilowo niedostępny

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Xiaomi Dreame W10 - do czyszczenia na sucho i mokro. Model posiada oddzielną stację samoczyszczącą do czyszczenia na mokro z dużym zbiornikiem na czystą i brudną wodę. Robot posiada mocny silnik o sile ssącej 4000 Pa i 4 tryby pracy. Porusza się po pomieszczeniu za pomocą nawigacji laserowej i algorytmów przetwarzania informacji wizualnej SLAM.

Z bałaganem jest ciężko. Łatwiej z Xiaomi Dream W10
Dzięki dwóm obrotowym głowicom mopa i maksymalnej mocy ssania 4000 Pa, W10 radzi sobie jednocześnie z brudem i uporczywymi plamami. Nacisk 10 N na nakładki, które obracają się 180 razy na minutę, zapewnia dokładne usuwanie plam.

Automatyczne czyszczenie i mycie
Gdy pady ulegną zabrudzeniu, W10 automatycznie powraca do stacji dokującej. Pady są spryskiwane wodą, a następnie szybko obracają się w małych rowkach, aby usunąć brud. W międzyczasie dysza na dole stacji dokującej odprowadza brudną wodę do zbiornika na ścieki, aby zapobiec zanieczyszczeniu krzyżowemu. Automatyczny system suszenia zapobiega rozwojowi pleśni. Po zakończeniu cyklu czyszczenia podłogi i powrocie W10 do stacji dokującej po raz ostatni, pady są płukane, a następnie suszone gorącym powietrzem, aby zapobiec rozwojowi pleśni lub bakterii.

Duża pojemność, duży zasięg
Dwa 4-litrowe zbiorniki na wodę, jeden na czystą i jeden na brudną wodę, eliminują potrzebę częstego napełniania lub opróżniania. Dzięki wydajnemu akumulatorowi o pojemności 6400 mAh, W10 może wyczyścić do 250 metrów kwadratowych bez konieczności ładowania.

Cele. Działania. Mapy
W10 aktualizuje swoją mapę otoczenia 12 razy szybciej niż wcześniej dzięki zaawansowanemu systemowi nawigacji SLAM opartemu na LiDAR — nawet w ciemności. Tworzy również systematyczne trasy odbioru i przechowuje do 3 planów pięter. Wzdłuż ścian w narożnikach. Dzięki konstrukcji w kształcie litery D odkurzacz W10 idealnie przylega do ścian i narożników. Szczotki boczne zbierają zanieczyszczenia z krawędzi, a bardzo duża rolka o szerokości 19.2 cm pokrywa duży obszar. Tymczasem potężne ssanie 4000 Pa usuwa brud i kurz bardziej efektywnie.

Ultradźwiękowe wykrywanie dywanów
Ultradźwiękowe wykrywanie dywanów zapewnia, że W10 rozpoznaje dywan z wyprzedzeniem i planuje trasę zgodnie z bieżącym trybem czyszczenia. W trybie odkurzania W10 automatycznie zwiększa moc ssania do maksimum po wykryciu dywanu. W innych trybach W10 omija dywany, aby uniknąć ich zamoczenia.

Wybierz odpowiedni tryb
Wybierz jeden z 3 trybów w aplikacji — odkurzanie, mopowanie i sprzątanie uniwersalne — aby uzyskać idealną sesję sprzątania. Zamiataj dywany, sprzątaj łazienkę lub odkurzaj podłogę. To takie proste. Gdy W10 narysuje plan Twojego domu, możesz podzielić go na pokoje i skonfigurować spersonalizowane sprzątanie w aplikacji, zamiast sprzątać cały dom za każdym razem.

Sprzątaj mądrzej z Amazon Alexa
Dzięki Amazon Alexa wystarczy powiedzieć słowo, a dom zostanie automatycznie posprzątany.

Specyfikacja

Objętość pojemnika na kurz, l
 • 0.45
Poziom hałasu, dB
 • 65
Typ filtra
 • HEPA
Zawartość zestawu
 • Robot sprzątający
  Podstawa do mycia szczotek
  Szczotka boczna
  Zdejmowane mopy
  Szczotka do czyszczenia robota
  Kabel zasilający UE
Obszar sprzątania
 • 250 m2
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.