NOWOŚĆ

Cynamon mielony El Granero Integral Cinnamon Bio 150 g (8422584058772)

Dodaj opinię

Kod:  411470319

Cynamon mielony El Granero Integral Cinnamon Bio 150 g (8422584058772)

Dodaj opinię

Kod:  411470319

40,89

Dostępny

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Cynamon mielony El Granero Integral to 100% naturalny cynamon pochodzący z ekologicznych upraw. Jest to produkt o bogatym smaku i aromacie, który nadaje potrawom i napojom wyjątkowego charakteru. Cynamon jest źródłem wielu cennych składników odżywczych, w tym witamin z grupy B, żelaza, cynku i magnezu.

Cynamon mielony El Granero Integral można stosować do wielu różnych potraw i napojów. Świetnie nadaje się do wypieków, deserów, dań kuchni orientalnej, a także do herbaty i kawy.

Cynamon ma szeroki zakres korzystnych właściwości, w tym:
  •  Obniżanie poziomu cukru we krwi. Cynamon może pomóc w obniżeniu poziomu cukru we krwi, zwłaszcza u osób z cukrzycą typu 2. Związane jest to z jego zdolnością do zwiększania wrażliwości na insulinę, hormonu pomagającego organizmowi wykorzystać glukozę jako źródło energii.
  •  Obniżanie poziomu cholesterolu. Cynamon może również pomóc w obniżeniu ogólnego poziomu cholesterolu oraz złego cholesterolu (LDL). Może to pomóc zmniejszyć ryzyko chorób sercowo-naczyniowych.
  •  Właściwości przeciwzapalne. Cynamon posiada silne właściwości przeciwzapalne, które mogą pomóc w ochronie przed przewlekłymi chorobami, takimi jak artretyzm i rak.
  •  Właściwości antyoksydacyjne. Cynamon jest bogatym źródłem antyoksydantów, które pomagają chronić komórki przed uszkodzeniem przez wolne rodniki. To może pomóc zmniejszyć ryzyko rozwoju chorób przewlekłych, takich jak rak i choroby sercowo-naczyniowe.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.