Maslo klarowane Piec Przemian Ghee 240 g (5902837810010)

Dodaj opinię

Kod:  411551094

Maslo klarowane Piec Przemian Ghee 240 g (5902837810010)

Dodaj opinię

Kod:  411551094

19,20

Dostępny

1

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Maslo klarowane Piec Przemian Ghee od wieków używane jest w tradycyjnej kuchni indyjskiej, ajurwedyjskiej czy tybetańskiej. Powstaje w procesie gotowania i oczyszczania masła pozbawiając go laktozy, kazeiny, wody i zanieczyszczeń. Wysoka temperatura dymienia oraz delikatny, lekko orzechowy smak sprawiają, że masło klarowane świetnie nadaje się do gotowania, smażenia i pieczenia. 

Dodatkowo ghee jest bardzo dobrym źródłem witamin tłuszczorozpuszczalnych jak witamina A, E czy witamina K, które wpływają pozytywnie na wzrok oraz piękną skórę. 

Ghee stanowi dobry dodatek do kuracji zespołu jelita drażliwego czy syndromu przepuszczalnego jelita (leaky gut syndrome), chorobie Crohna.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.