Nasiona konopi Granero Vitaseeds Bio 200 g (8422584091236)

Dodaj opinię Kod:  412375509

Nasiona konopi Granero Vitaseeds Bio 200 g (8422584091236)

Dodaj opinię Kod:  412375509

Dostępny

43,85

Gwarancja. Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Nasiona konopi łuskane Granero Vitaseeds Bio to organiczna mieszanka pełnowartościowych nasion konopi, które zostały pozbawione łusek. Te nasiona są bogatym źródłem składników odżywczych, takich jak białko, kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6, witaminy oraz minerały.

Nasiona konopi są cenione za swoje właściwości odżywcze, zawierające wszystkie niezbędne aminokwasy, co czyni je doskonałym uzupełnieniem diety wegetariańskiej czy wegańskiej. Dodanie nasion konopi do codziennej diety może wspomóc zdrowie serca, skóry oraz układu odpornościowego.

Nasiona konopi łuskane Granero Vitaseeds Bio są doskonałym wyborem dla osób poszukujących organicznych i pełnowartościowych składników w swojej diecie, oferując zdrowe uzupełnienie wielu potraw.

Specyfikacja

Właściwości
  • Wspomagają trawienie i obniżają poziom cholesterolu; Mogą być spożywane na sucho, z jogurtem, mlekiem lub w postaci płatków śniadaniowych.
Waga
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.