Robot sprzątający Dreame L10s Ultra (RLS6LADC)

Dodaj opinię

Kod:  413244519

Rodzaj sprzątania

Robot sprzątający Dreame L10s Ultra (RLS6LADC)

Dodaj opinię

Kod:  413244519

3 695,00

Dostępny

Gwarancja. 24 miesiące oficjalnej gwarancji od producenta 

Opis

Robot sprzątający Dreame L10s Ultra odkurzy i umyje podłogę w Twoim domu za Ciebie. Produkt jest w pełni automatyczny – dołączona stacja umożliwia nie tylko jego naładowanie, ale także opróżnienie pojemnika na kurz, dodanie wody i detergentu do zbiornika, a także wypranie i wysuszenie myjek. Nie musisz się już o nic martwić – zostaw wszystko urządzeniu i zajmij się czymś przyjemnym! Moc ssania wynosząca 5300 Pa pozwala robotom doskonale poradzić sobie ze śmieciami, a akumulator o pojemności 5200 mAh zapewnia długoletnią pracę. Potrafi także automatycznie planować trasy sprzątania, a dzięki kamerze RGB i nawigacji opartej na sztucznej inteligencji z łatwością odnajdzie drogę po całym domu. Jego pracę ułatwia specjalna aplikacja.

Automatyczne opróżnianie zbiornika na nieczystości
Nie trać czasu na opróżnianie pojemnika na śmieci robota. Dołączona stacja zajmie się tym za Ciebie! Dzięki ulepszonemu systemowi DualBoost 2.0 urządzenie szybko i skutecznie pochłania odpady, nie powodując przy tym większego hałasu. Co więcej, pasujące do stacji 3-litrowe worki na śmieci wystarczą na 60 dni użytkowania. Po tym czasie wystarczy wyrzucić stary i założyć nowy. Nie ma już potrzeby ręcznego opróżniania zbiornika odkurzacza!

Inteligentne sprzątanie
Robot sprzątający Dreame L10s Ultra z łatwością odnajdzie swoje miejsce w Twoim domu. Urządzenie wykorzystuje kamerę RGB i nawigację ze sztuczną inteligencją, aby dokładnie skanować pomieszczenia, generować ich mapy i planować trasy sprzątania – bez powtarzania lub pomijania fragmentów podłogi. Automatycznie oznacza także pomieszczenia i dostosowuje do nich optymalne metody sprzątania. Nie musisz się już tym martwić! Ponadto robot inteligentnie wykrywa przeszkody i je omija. Nie martw się, że uderzy w meble lub zapląta się w kable. Nie musisz go pilnować i pilnować, żeby gdzieś nie utknął!

Twój sojusznik w walce z brudem
Urządzenie może również czyścić podłogę. Pojemność wody wynosząca 270 ml pozwala na umycie powierzchni aż do 200 metrów kwadratowych. Świetnie sprawdzi się zarówno w mniejszych, jak i większych domach. Sprzątanie za pomocą tego wyjątkowego robota niszczy aż 99,9% bakterii, zapewniając Tobie i Twoim bliskim zdrowe warunki życia. Dodatkowo 3 dostępne poziomy przepływu wody pozwalają dostosować intensywność prania w zależności od stopnia zabrudzenia podłogi.

Poradzi sobie z plamami
Robot sprzątający Dreame L10s Ultra pozwala nie tylko odkurzyć podłogi, ale także je umyć. Robot wyposażony jest w 2 podkładki czyszczące, które obracają się z prędkością do 180 obr/min i wywierają optymalny nacisk na czyszczoną powierzchnię. Dzięki temu z łatwością usunie nawet najbardziej uporczywe plamy! Zbiornik na wodę ma pojemność 80 ml. Nie musisz jednak martwić się o jego wypełnienie. Kiedy woda i detergent zaczną się kończyć, robot automatycznie je uzupełni! Po prostu wróci na stację, która wyposażona jest w 2,5-litrowy zbiornik - wystarczający do dokładnego umycia podłogi o łącznej powierzchni około 200 metrów kwadratowych.

Optymalnie wyczyści Twój dywan
Czy masz w domu różne rodzaje powierzchni? Robot sprzątający Dreame L10s Ultra jest odpowiedni również dla Ciebie! Można go ustawić tak, aby podczas czyszczenia podłóg unikać dywanów. Zapobiegnie to dostawaniu się na nie wody. Dodatkowo podczas odkurzania urządzenie może automatycznie podnosić mopy, co również pomoże uniknąć zamoczenia dywanu. Ale to nie koniec! Robot inteligentnie wykrywa dywany i zwiększa na nich siłę ssania, aby jeszcze skuteczniej usuwać okruchy i kurz ukryte w ich włóknach.

Dodatkowe funkcje aplikacji
Ciesz się jeszcze większą kontrolą nad swoim robotem. Specjalna aplikacja umożliwia m.in. wygodną konfigurację parametrów urządzenia oraz zarządzanie tworzonymi przez nie mapami pomieszczeń. Możesz także stworzyć szczegółowy harmonogram pracy. Nie chcesz, aby robot miał dostęp do określonej części mieszkania, np. do pokoju dziecięcego? Wszystko, co musisz zrobić, to stworzyć wirtualną ścianę lub strefę zakazu wstępu!

Więcej opcji sterowania
Leżysz na wygodnej sofie, nie masz pod ręką smartfona, a chcesz, żeby Twoje mieszkanie posprzątał robot? Nie musisz wstawać i szukać telefonu! Robot sprzątający Dreame L10s Ultra jest kompatybilny z Asystentem Google, Siri i Amazon Alexa. Oznacza to, że możesz sterować nim za pomocą głosu! Po prostu wydaj odpowiednie polecenie i obserwuj, jak zaczyna działać. Zobacz jakie to wygodne! Dostępna jest także funkcja sterowania wideo, która pozwala m.in. oglądać kamerę robota, zdalnie nim sterować, a nawet nagrać krótki film.

Specyfikacja

Objętość pojemnika na kurz, l
  • 0.35
Poziom hałasu, dB
  • 59
Zużycie energii
  • 75 W
Typ filtra
  • HEPA
Obszar sprzątania
  • 200 m2
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.