Odkurzacz akumulatorowy Tineco Floor One S6 Pet (FW111500FR)

Dodaj opinię Kod:  413268201
  • Oficjalny Partner Tineco

Odkurzacz akumulatorowy Tineco Floor One S6 Pet (FW111500FR)

Dodaj opinię Kod:  413268201

Dostępny

2 935,00

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 3 099,00-5%

Gwarancja. 24 miesiące 

Opis

Bezprzewodowy odkurzacz 2w1 do podłóg
Sprzątaj mokre lub suche zabrudzenia i z łatwością usuwaj trudne i lepkie zabrudzenia na twardych podłogach. Obsługuj różne zadania i scenariusze czyszczenia za pomocą jednej maszyny, dzięki czemu czyszczenie jest łatwiejsze i bardziej wydajne.

Unikalny system MHCBSTM do ciągłego czyszczenia szczotek
Nowo zmodernizowana technologia obejmuje skrobak, który przez cały czas mocno przylega do wałka szczotki. Usuwa zanieczyszczenia i wyciska brudną wodę do środka, aby za każdym razem zapewnić czysty wałek szczotki i maksymalną czystość.

Dokładne samooczyszczanie dla łatwej konserwacji
Cykl samooczyszczania FLOOR ONE S6 dogłębnie czyści wałek szczotki i rurki, zapewniając dokładną konserwację bez użycia rąk. Po oczyszczeniu suszenie odśrodkowe skutecznie usuwa wodę z wałka i utrzymuje go w suchości, zapewniając higieniczne i mniej zapachowe środowisko.

Ulepszone dwustronne czyszczenie krawędzi
Nowo zmodernizowana dwustronna główka szczoteczki zapewnia bezproblemowe czyszczenie bez martwych kątów, bez wysiłku docierając do każdego zakątka i eliminując pominięte miejsca i kłopoty.

Technologia inteligentnego czujnika Tineco iLoop
Opatentowany inteligentny czujnik Tineco iLoop wykrywa bałagan i automatycznie dostosowuje moc ssania, prędkość rolki i poziom wody – poprawiając zarówno wydajność czyszczenia, jak i czas pracy akumulatora.

Specyfikacja

Rodzaj sprzątania
Objętość pojemnika na kurz, l
Poziom hałasu, dB
  • 78
Zużycie prądu
Filtr wylotowy
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.