Robot sprzątający Dreame L10s Pro Black (6973734681798)

Dodaj opinię

Kod:  414704856

Rodzaj sprzątania

Robot sprzątający Dreame L10s Pro Black (6973734681798)

Dodaj opinię

Kod:  414704856

2 379,00

Chwilowo niedostępny

Gwarancja. 24 miesiące oficjalnej gwarancji od producenta 

Opis

Dreame L10s Pro to nowoczesny i wydajny robot sprzątający, który pomoże Ci posprzątać Twój dom.

Mocne ssanie w połączeniu z wysoką prędkością czyszczenia podłogi
Intensywne ssanie 5300 Pa i zaawansowane podwójne mopy obrotowe zapewniają wszechstronne automatyczne czyszczenie zarówno dywanów, jak i twardych podłóg.

Wszechstronne, kompaktowe czyszczenie
Wydajne odkurzanie, niezawodne czyszczenie podłóg i minimalistyczna stacja ładująca pozwalają zaoszczędzić miejsce bez uszczerbku dla czyszczenia. 4 poziomy ssania i 3 prędkości przepływu wody ułatwiają czyszczenie parkietów, płytek, wykładzin, dywanów i innych rodzajów podłóg.

Duża moc dla doskonałego czyszczenia
Sięga głęboko i odkurza z dużą mocą ssania, aby usunąć włosy, brud, kurz i zanieczyszczenia, zapewniając doskonałe czyszczenie dywanów, szczególnie dla rodzin ze zwierzętami.

Mocne ssanie
5300 Pa i gumowa szczotka o konstrukcji zapobiegającej splątaniu, która ułatwia usuwanie włosów ze szczotki, strzepywanie kurzu i zbieranie brudu w pojemniku na kurz o pojemności 450 ml.

Radzi sobie z trudnymi plamami
Wydajne podwójne obrotowe głowice mopa ułatwiają usuwanie brudu, brudu i innych uporczywych zabrudzeń - od rozlanego jedzenia w kuchni po mokre podłogi w łazience. Dwie wytrzymałe głowice mopa obracają się z dużą prędkością, aby poradzić sobie z uporczywymi plamami. Wyjmowany zbiornik na wodę o pojemności 190 ml zapewnia dokładne i wygodne czyszczenie twardych podłóg.

Widzi, unika
L10s Pro dokładnie wykrywa przeszkody i omija obiekty, takie jak stoły i krzesła, a także posiada zabezpieczenie przed upadkiem, aby uniknąć utknięcia i konieczności pomocy. Zaawansowane algorytmy światła strukturalnego i obrazowania 3D inteligentnie wykrywają przeszkody, aby uniknąć zagrożeń i samodzielnie je usunąć.

Zwiększona moc w zależności od powierzchni
Dokładnie rozpoznaje maty i dywany, aby automatycznie podnosić mopy i zwiększać siłę ssania, zapewniając głębokie czyszczenie, które z łatwością radzi sobie z uciążliwym brudem, kurzem i zanieczyszczeniami. Technologia ultradźwiękowa precyzyjnie namierza dywany.

Utrzymuje czystość
L10s Pro podnosi nakładki mopa nawet o 7 mm, aby dywany pozostały suche, a brudne mopy nie ciągnęły się po czystych podłogach po powrocie do podstawy.

Mądrzej, szybciej i czyściej na dłużej
Szybko mapuje, optymalizuje trasy sprzątania i zapewnia doskonałe rezultaty sprzątania w małych i średnich domach.

Inteligentna nawigacja
LiDAR szybko tworzy mapę w około 5-10 minut, a duża bateria 5200 mAh zapewnia wystarczającą moc na długie sesje sprzątania. Zapisz wiele map i użyj ich do dostosowania ustawień czyszczenia lub przejrzyj je offline, przywracając historyczne mapy aplikacji.

Spersonalizowane doświadczenie czyszczenia
Spersonalizuj sprzątanie jednym ruchem palca lub głosem. Skonfiguruj strefy zakazane, aktywuj czyszczenie punktowe lub ustaw wirtualną ścianę za pośrednictwem aplikacji, aby dostosować preferencje czyszczenia i używać poleceń głosowych do uruchamiania, wstrzymywania lub zatrzymywania czyszczenia. Szczegółowe sterowanie aplikacją i kompatybilność z Alexą, Siri i Asystentem Google sprawiają, że automatyczne czyszczenie jest dziecinnie proste.

Specyfikacja

Objętość pojemnika na kurz, l
 • 0.45
Poziom hałasu, dB
 • 66
Zużycie energii
 • 60 W
Typ filtra
 • HEPA
 • Mikrofiltr
Zawartość zestawu
 • Robot sprzątający
  Szczotka główna
  Narzędzie czyszczące
  Odpylacz
  2 x Uchwyt mopa
  2 x Nakładka na mopa
  Przewód zasilający
  Zbiornik na wodę
  Stacja dokująca do ładowania
  Szczotka boczna
  Instrukcja obsługi
Zobacz wszystkie parametry →

Dodatkowe materiały

 • Instrukcja użytkownika

  PDF 6.9 Mb

  Pobierz

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.