Odkurzacz piorący Dreame H12 PRO (6973734680753)

Dodaj opinię Kod:  414781464

Odkurzacz piorący Dreame H12 PRO (6973734680753)

Dodaj opinię Kod:  414781464

Chwilowo niedostępny

2 528,00

Gwarancja. 24 miesiące oficjalnej gwarancji od producenta 

Opis

Odkurzacz Dreame Wet&Dry H12 PRO to najlepszy pomocnik podczas sprzątania każdego zakątka Twojego domu.

Automatyczne suszenie podczas ładowania
Szczotka po samooczyszczeniu jest dokładnie suszona gorącym powietrzem w ciągu zaledwie 1,5 godziny, co zapobiega powstawaniu pleśni i nieprzyjemnych zapachów. W dowolnym momencie możesz ręcznie włączyć suszenie. />Czyści przy cokołach, dokładnie wycierając płyn i usuwając plamy.

Nowoczesne i proste sprzątanie
Dzięki przemyślanej konstrukcji odkurzacz Dreame Wet&Dry H12 PRO odkurzy najtrudniej dostępne miejsca w domu.

Żegnaj, bałaganie
Usuń brud, kurz, gruz, włosy, rozlane ciecze i brud dzięki wydajnemu czyszczeniu i niezawodnemu szybkiemu silnikowi bezszczotkowemu, który pozwala H12 Pro wycierać do 520 razy na minutę, szybko i łatwo usuwając brud.

Idealny do czyszczenia na każdym poziomie
Automatyczna regulacja ssania gwarantuje, że niemal każdy bałagan zostanie usunięty już za pierwszym razem. Wyposażony w zaawansowany czujnik, H12 Pro dostosowuje siłę ssania w zależności od wykrytych zanieczyszczeń, optymalizując efektywność energetyczną i siłę czyszczenia. Każdy poziom kompilacji będzie pokazany na wyświetlaczu w określonym kolorze: kolor czerwony – trudne zabrudzenia, kolor pomarańczowy – średnie zabrudzenia, kolor zielony – lekkie zabrudzenia. stan na pierwszy rzut oka. Duży wyświetlacz LED i inteligentne komunikaty głosowe podpowiedzą Ci w czasie rzeczywistym, jak zoptymalizować czyszczenie.

Trzy tryby do uniwersalnego czyszczenia
Swobodnie przełączaj się między trybami, aby sprzątać tak, jak chcesz i kiedy chcesz. Dostosuj swoje potrzeby w zakresie sprzątania za pomocą trybu automatycznego do czyszczenia podstawowego, trybu ultra do głębokiego czyszczenia i trybu zasysania, który zasysa płyny bez mycia podłogi.

Dokładne samoczyszczenie w trakcie i po użyciu.
Czyści się samoczynnie, tak jak czyści podłogę, dzięki ząbkowanej szczotce-zgarniarce. Umieść odkurzacz na podstawie i wystarczy nacisnąć przycisk, aby dokładnie umyć wałek, który obraca się tam i z powrotem, aż będzie czysty.

Wysoka wydajność zapewniająca dłuższe czyszczenie
Czyść dłużej, zajmuj więcej miejsca i usuwaj więcej bałaganu podczas jednej sesji sprzątania dzięki akumulatorowi o dużej pojemności. Bateria 4000 mAh zapewnia ponad pół godziny czyszczenia bez ładowania.

Mocne ssanie ułatwia czyszczenie.
Łatwe do naciśnięcia, dzięki czemu można łatwo wyczyścić przy minimalnym wysiłku. Wałek szczotkowy wykorzystuje moc silnika do wytworzenia przyczepności podczas pracy.

Wszystko w jednym miejscu
Przechowuj i ładuj za pomocą wygodnej podstawy, aby utrzymać odkurzacz i akcesoria w porządku i bezpiecznie chronić.

Lekka i ergonomiczna konstrukcja
Lekka i łatwa w obsłudze, dzięki czemu czyszczenie jest wygodne i łatwe. H12 Pro posiada wygodny uchwyt umiejscowiony na optymalnej wysokości dla jak największej łatwości czyszczenia.

Czyszczenie bez opóźnień
Poświęć więcej czasu na czyszczenie i mniej na zmianę, aby zająć więcej miejsca i spędzić mniej czasu. Zbiornik czystej wody o pojemności 900 ml zapewnia wystarczającą ilość wody do dokładnego czyszczenia twardych podłóg w całym domu.

Większa moc przy mniejszym hałasie
Czyść dokładnie, nie przeszkadzając zwierzętom, dzieciom ani innym członkom rodziny. Bezszczotkowy silnik, zoptymalizowana pod kątem hałasu konstrukcja kanału powietrza, inteligentna regulacja mocy i miękki wałek szczotki zapewniają ciągłe czyszczenie.

Idealne wyposażenie
Odkurzacz do pracy na sucho i na mokro Dreame H12 PRO jest wyposażony w nowoczesne wyposażenie.
 • Baza ładująca
 • Szczotka do czyszczenia
 • Stojak na akcesoria
 • Filtr zapasowy
 • Roztwór czyszczący 500 ml
 • Zapasowa szczotka rolkowa
 • instrukcja obsługi

Specyfikacja

Rodzaj sprzątania
Objętość pojemnika na kurz, l
Poziom hałasu, dB
 • 80
Zużycie prądu
Dodatkowe nasadki
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

W ciągu 7 dni roboczych opublikujemy Twoją opinię albo ją odrzucimy – jeżeli po weryfikacji uznamy, że opinia zawiera treści nielegalne lub niezgodne z Regulaminem zamieszczania opinii (punkt 3.9). Na przykład, odrzucamy opinie nieodnoszące się do opiniowanego Towaru, które mogą być obraźliwe, naruszające dobre obyczaje i prawa innych osób. O odrzuceniu opinii poinformujemy Cię na podany przez Ciebie adres e-mail, podając przyczyny odrzucenia opinii.