System akustyczny Tronsmart T7 Black (6970232014639)

Dodaj opinię

Kod:  415182096

System akustyczny Tronsmart T7 Black (6970232014639)

Dodaj opinię

Kod:  415182096

179,00

Chwilowo niedostępny

Gwarancja. 12 miesięcy 

Opis

Nowa, nowoczesna wersja popularnego bezprzewodowego głośnika Bluetooth T6 Plus! Tronsmarta T7z funkcją pokazu świetlnego w rytm muzyki idealnie nadaje się do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Zabłyśnij naprawdę, niezależnie od tego, czy jest to impreza, czy przyjęcie. Jeśli chodzi o jakość dźwięku, głośnik zapewnia uniwersalny dźwięk stereo z mocnym głośnikiem niskotonowym i podwójnymi głośnikami wysokotonowymi.Dzięki opatentowanej technologii Tronsmart SoundPulse ten kompaktowy głośnik zapewnia mocny dźwięk basowy. Aby poprawić jakość muzyki, Tronsmart wydał aplikację, która pozwala użytkownikom regulować częstotliwości jednym kliknięciem. Elastyczny wybór trybów, regulacja częstotliwości z uwzględnieniem różnych preferencji muzycznych. Ponadto głośnik zapewnia również słuchanie sygnału stereo z doskonałą wyrazistością w trybie parowania. T7 odziedziczył cylindryczną konstrukcję po T6, dzięki czemu jest wygodny w użyciu i transporcie.

Dzięki przenośnemu głośnikowi Tronsmart T7 możesz teraz dotrzeć do jeszcze bardziej odległych zakątków. Dzięki stopniowi ochrony IPX7 możesz podróżować bez martwienia się o trudną pogodę w drodze na przygodę. Dodatkowo długi czas pracy baterii zapewnia aż do 12 godzin ciągłego słuchania muzyki bez ładowania. Niezależnie od tego, czy jest to jazda na rowerze, piesza turystyka czy piesza wędrówka z noclegiem. Oficjalna aplikacja Tronsmart jest dostępna w Google Play i Apple Store, a jeśli chcesz, możesz ją zainstalować, aby otrzymać dodatkowe gadżety.

Aplikacja obsługuje tylko trzy modele: Tronsmart T7, Tronsmart Bang, Tronsmart Studio.

Krótkie funkcje:

- Wyświetlanie poziomu naładowania baterii
- Ustawienia korektora (4 sztuki)
- Ręczna regulacja korektora według częstotliwości
- Przełącznik źródła Bluetooth \ karta TF
- Tryb parowania TWS
- Instrukcja obsługi
- Sprawdzanie aktualizacji oprogramowania sprzętowego

Nie jest w ogóle konieczna instalacja programu. Głośnik działa doskonale po prostu poprzez bezpośrednie połączenie poprzez Bluetooth.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.