Stacja zasilania EcoFlow DELTA 2 Max (5009701006)

Dodaj opinię

Kod:  415379325

Moc wyjściowa (całkowita), W

Stacja zasilania EcoFlow DELTA 2 Max (5009701006)

Dodaj opinię

Kod:  415379325

8 957,48

Dostępny

Gwarancja. 5 lat 

Opis

Wysokiej jakości akumulator LFP LFP - 10 lat pracy bez utraty pojemności
W DELTA 2 Max zastosowano akumulatory LFP klasy premium, które zapewniają najdłuższą możliwą żywotność baterii na rynku. DELTA 2 Max zapewnia pracę przez 10 lat bez utraty wydajności, nawet przy codziennym użytkowaniu.

Szybkie ładowanie w 80 minut
X-Stream zapewnia ładowanie z sieci o mocy 220 W od 0% do 100% w zaledwie 80 minut. Ładowanie z paneli słonecznych od 0% do 100%, przy maksymalnej mocy wejściowej energii słonecznej wynoszącej 1000 W, odbywa się w zaledwie 2,3 godziny. Możliwość ładowania stacji bez przerywania pracy podłączonych urządzeń podnosi wygodę użytkowania na nowy poziom

Wysoka moc: zasilanie 99% urządzeń
DELTA 2 Max o mocy wyjściowej 2400 W może zasilić aż 13 urządzeń jednocześnie, a dzięki funkcji X-Boost - wspierać pracę urządzeń o mocy do 3000 W. Taka moc pozwala na autonomiczne zasilanie większości domowych i profesjonalnych urządzeń elektrycznych, w tym spawarek, podgrzewaczy wody, pomp wodnych, pił elektrycznych, suszarek do włosów itp.

Kompatybilność z innymi produktami EcoFlow
DELTA 2 Max jest kompatybilna z ekosystemem produktów EcoFlow, dzięki czemu użytkownicy otrzymują kompleksowe rozwiązanie w zakresie dostaw energii. Kształtuj swój niezależny energetycznie system wybierając najbardziej wydajne rozwiązania: dodatkowe akumulatory, panele słoneczne, klimatyzator przenośny WAVE 2, lodówkę Glacier, inteligentny generator, mikroinwerter PowerStream i wiele innych produktów.

Specyfikacja

Wydajność stacji ładującej, kW/h
Moc wyjściowa (całkowita), W
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.