Robot sprzątający Dreame Bot Z10 PRO (6973734685659)

Dodaj opinię

Kod:  415379373

Rodzaj sprzątania

Robot sprzątający Dreame Bot Z10 PRO (6973734685659)

Dodaj opinię

Kod:  415379373

1 979,00

Chwilowo niedostępny

Gwarancja. 24 miesiące oficjalnej gwarancji od producenta 

Opis

Robot odkurzacz Xiaomi Dreame Auto-Empty Z10 PRO
Xiaomi  Dreame Bot Z10 Pro to ulepszona wersja wydanego wcześniej L10 Pro. Zmodernizowany robot odkurzacz otrzymał stację samoczyszczącą i niewielką zmianę konstrukcyjną, która umożliwiła mu samodzielne sprzątanie.

Xiaomi  Dreame Bot Z10 Pro charakteryzuje się ultrawysoką mocą ssania (4000 Pa), która pozwala na usunięcie zakorzenionego brudu i zanieczyszczeń już w jednym przejściu, a także 150-minutową rezerwą mocy, idealną do ciągłego i dokładnego sprzątania.

Xiaomi Dreame Bot Z10 Pro pozwala ludziom cieszyć się sprzątaniem domu za pomocą inteligentnych i wygodnych narzędzi. Produkt ten ma na celu uwolnienie ludzi od prac domowych i stworzenie komfortowych warunków życia dzięki całkowicie autonomicznemu procesowi czyszczenia.
 • 65 dni czyszczenia bez opróżniania pojemnika na kurz
 • Automatyczne czyszczenie kurzu
 • Dokładna konstrukcja mapy
 • Identyfikacja przeszkód na drodze
 • Skuteczne czyszczenie dywanów
 • Zoptymalizowana szczotka rolkowa
 • Precyzyjny strumień wody
65 dni czyszczenia bez opróżniania pojemnika na kurz
Konserwacja odkurzacza robota odbywa się w sposób bezdotykowy, co chroni dłonie przed brudem i kurzem. Pojemnik na kurz o pojemności 4 litrów jest dziesięciokrotnie pojemniejszy niż w standardowych modelach odkurzaczy i można go używać aż do 2 miesięcy bez opróżniania.

Automatyczne czyszczenie kurzu
Zbiornik na kurz jest automatycznie opróżniany po każdym czyszczeniu. Stacja dokująca wykorzystująca mocny strumień powietrza skutecznie zasysa kurz i oszczędza Ci niepotrzebnej pracy.

Dokładne mapowanie
Zmodernizowany system LIDAR wykorzystuje laser, który generuje krótkie impulsy światła i jest w stanie skanować pomieszczenie w czasie rzeczywistym. Dzięki tak precyzyjnemu systemowi odkurzacz szybko tworzy mapę pomieszczenia i zapisuje w pamięci wnętrze trzypiętrowego budynku.

Identyfikacja przeszkód na drodze
Nowoczesne skanery 3D dokładnie określają odległość pomiędzy obiektami i automatycznie identyfikują rzeczy takie jak meble, przewody zasilające, kapcie itp., pozwalając uniknąć kolizji z nimi.

Skuteczne czyszczenie dywanu
Szczotka główna z zawieszeniem pozwala wyłapać nawet najmniejszy kurz i pozostawia po sobie niezrównaną czystość. Dodatkowo robot sprzątający automatycznie dostosowuje siłę ssania dywanu, aby zebrać wszystkie zanieczyszczenia znajdujące się głęboko w włoskach. Wbudowany akumulator o pojemności 5200 mAh zapewnia aż 2,5 godziny autonomii na odkurzanie nawet bardzo dużych domów i mieszkań.

Zoptymalizowana szczotka rolkowa
Zoptymalizowana szczotka rolkowa Xiaomi Dreame Bot Z10 Pro łączy w sobie zalety szczotki z włosiem w kształcie litery V oraz standardowej szczotki gumowej, która z łatwością wychwytuje włosy i zapobiega zatykaniu odkurzacza.

Wykrywanie, rozpoznawanie i ruch
Czyszczenie wzdłuż krawędzi. Poruszanie się po różnych powierzchniach. Unikanie upadku.

Precyzyjne natryskiwanie wodą
Dzięki zbiornikowi na wodę o pojemności 150 ml robot obsługuje 3 tryby natryskiwania wody, aby zapewnić jak najskuteczniejsze czyszczenie na mokro i nie zabrudzić wykładziny nadmierną wilgocią.

Personalizacja sprzątania z dowolnego miejsca
Wyślij zapytanie poprzez aplikację mobilną, a robot wykona całą pracę za Ciebie.

Specyfikacja

Objętość pojemnika na kurz, l
 • 0.4
Poziom hałasu, dB
 • 75
Zawartość zestawu
 • Odkurzacz robot
  Podstawa automatycznego czyszczenia
  Narzędzie do czyszczenia
  Szczotka boczna
  Kabel zasilający
  Zbiornik na wodę
  Worek na kurz
Obszar sprzątania
 • 250 m2
Czas pracy na jednym ładowaniu
 • 150 min
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
 • Źle
 • Słabo
 • Dobrze
 • Bardzo dobrze
 • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.