NOWOŚĆ

Podwójna miska Petkit Fresh Nano (6931580105356)

Dodaj opinię

Kod:  416234460

Podwójna miska Petkit Fresh Nano (6931580105356)

Dodaj opinię

Kod:  416234460

119,00

Dostępny

Gwarancja. 12 miesięcy oficjalnej gwarancji od producenta 

Opis

Ergonomia w najlepszym wydaniu
Karmnik składa się z dwóch misek, które można przechylać w zakresie od 0° do 15°, co zmniejsza napięcie mięśni, pomaga poprawić trawienie i sprawia, że jest szczególnie wygodny dla kotów z problemami pleców i szyi. Do pierwszej miski można wsypać suchą karmę, a do drugiej wodę. W zestawie znajduje się podstawka, która zapobiega przewróceniu karmy przez zwierzę w ferworze radosnych emocji.

Jakość i bezpieczeństwo
Ponieważ miski mają stały kontakt z jedzeniem, są wykonane ze stali nierdzewnej 304. Materiał ten nie wpływa na skład chemiczny karmy, a tym samym gwarantuje pełne bezpieczeństwo dla Twojego pupila. Ponadto pojemniki są odporne na korozję i pozostaną w idealnym stanie nawet po wielu latach codziennego użytkowania.

Łatwe do czyszczenia
Aby zapobiec rozwojowi patogenów i nieprzyjemnych zapachów w naczyniach Twojego zwierzaka, musisz utrzymywać je w czystości. Właśnie dlatego Petkit Fresh Nano ma wyjmowane miski. Wystarczy kilka sekund, aby odłączyć je od podstawy, dokładnie opłukać ciepłą wodą i włożyć z powrotem.

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.