Inteligentny eliminator zapachów Cheerble (6971883204349)

Dodaj opinię

Kod:  417540144

Inteligentny eliminator zapachów Cheerble (6971883204349)

Dodaj opinię

Kod:  417540144

109,90

Chwilowo niedostępny

Gwarancja. 12 miesięcy oficjalnej gwarancji od producenta Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Nowoczesny sposób na bezzapachowe życie
Zapomnij o ręcznym spryskiwaniu. Inteligentny dezodorant Cheerble z technologią IntelliSense niestrudzenie monitoruje terytorium Twojego zwierzaka, eliminując nieprzyjemne zapachy z cichą gracją. Pracując 24/7 z naturalnymi składnikami, jest subtelnym strażnikiem świeżości, zapewniając, że Twój dom opowiada kojącą historię czystości i miłości.

Mistrz w eliminowaniu nieprzyjemnych zapachów
Cheerble Smart Deodorant, rewolucyjne i eleganckie rozwiązanie do usuwania nieprzyjemnych zapachów, które pomaga zwierzętom domowym żyć świeższym życiem.

Naturalne składniki
Stworzony z mieszanki wody, aktywnego enzymu, olejku eterycznego i uwodornionego oleju rycynowego, aby zapewnić całkowicie naturalny i nieszkodliwy skład.

Bezpieczeństwo jest priorytetem
Certyfikowany jako nietoksyczny i nieszkodliwy, spełnia surowe normy bezpieczeństwa.

Zakres wykrywania 100°
Czujnik PIR umożliwia wykrywanie dzieci w promieniu 100° w poziomie, aktywując się tylko wtedy, gdy zwierzę skończy. To ukierunkowane podejście sprawia, że jest wysoce skuteczny w kontrolowaniu i eliminowaniu nieprzyjemnych zapachów, zapewniając świeżość na czas.

Wiele inteligentnych trybów
Przełączaj się między trybem inteligentnym a trybem timera, aby dostosować się do różnych potrzeb. Gwarantuje to esencję świeżości w domu, w każdym scenariuszu i o każdej porze.

W zestawie:

  • Inteligentny dezodorant
  • 2 wkłady
  • Kabel do ładowania
  • Instrukcja obsługi

Specyfikacja

Rodzaj środków
Rodzaj zwierzęcia
Waga
Kolor
  • Biały
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.