Eliminator zapachów Petoneer (6930460005168)

Dodaj opinię

Kod:  417570201

Eliminator zapachów Petoneer (6930460005168)

Dodaj opinię

Kod:  417570201

109,90

Chwilowo niedostępny

Gwarancja. 12 miesięcy oficjalnej gwarancji od producenta Ustawa o ochronie praw konsumentów nie przewiduje zwrotu tego produktu odpowiedniej jakości. 

Opis

Pomaga stworzyć czyste środowisko dla Twojego pupila
W przeciwieństwie do tradycyjnych metod kontroli zapachów wykorzystujących odświeżacze, które tylko maskują zapachy, zastosowanie technologii rozkładu aktywnego tlenu niszczy zapachy na poziomie molekularnym i hamuje rozwój bakterii, dzięki czemu Twoje zwierzę może oddychać czystym powietrzem.

Obszar wykrywania 70 cm/120°
Dzięki czujnikowi podczerwieni i ultracienkiej soczewce Fresnela, kompaktowy oczyszczacz powietrza Petoneer może natychmiast wykryć, kiedy zwierzę wejdzie w obszar wykrywania i rozpocząć oczyszczanie powietrza po jego wyjściu, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się zapachów.

Tryb pracy przerywanej
Tryb pracy przerywanej przez cały dzień nie wymaga przełączania, automatycznie oczyszczając powietrze przy użyciu aktywnego tlenu.

Duża bateria ułatwiająca umieszczenie
Nie trzeba kupować baterii ani szukać przedłużacza. Jedno ładowanie wbudowanego akumulatora o pojemności 2200 mAh wystarcza na trzy dni pracy oczyszczacza powietrza Petoneer. zapobiega jego przemieszczaniu się i sprzyja szybkiemu uwalnianiu aktywnego tlenu, zapewniając dłuższy zasięg usuwania nieprzyjemnych zapachów.

Specyfikacja

Rodzaj zwierzęcia
Waga
Kolor
  • Biały
Kraj rejestracji marki
  • Chiny
Zobacz wszystkie parametry →

Dodaj recenzję produktu

Oceń ten produkt
  • Źle
  • Słabo
  • Dobrze
  • Bardzo dobrze
  • Wspaniale
Wgraj filmik
Wgraj maksymalnie 5 filmików z Youtube

Dodaj zdjęcie

Przeciągnij pliki tutaj lub kliknij przycisk. Dodaj do 10 plików w formacie .jpg, .gif, .png, rozmiar pliku do 5 MB

Aby opublikować opinię, zaloguj się na swoje konto

Opinia zostanie opublikowana po weryfikacji treści. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania opinii zawierających: wulgaryzmy, teksty reklamowe, wypowiedzi niezwiązane z produktem, a także obraźliwe wobec innych użytkowników serwisu, osób trzecich, instytucji, itp. Opinie klientów, którzy zakupili ten produkt, są oznaczone specjalnym znakiem. Więcej w regulaminie dodawania opinii i pytań.